P0

Verslas

„Klaipėdos vanduo“ laikinai nepriims „Grigeo Klaipėda“ nuotekų (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-31


Bendrovė „Klaipėdos vanduo“ praneša laikinai stabdanti nuotekų priėmimą iš AB „Grigeo Klaipėda“.

Šių metų sausį „Grigeo Klaipėda“ buvo išduotos prisijungimo sąlygos. Nuo birželio mėnesio buvo pasirašyta trumpalaikė sutartis, kurioje aiškiai nurodyta, kad įmonė negali viršyti suminės taršos norint gamybines atliekas leisti į miesto nuotekų tinklus.

Skelbiama, jog ši sutartis buvo sudaryti vienam mėnesiui, kuri buvo pratęsta du kartus (liepos ir rugpjūčio mėn.). AB „Grigeo Klaipėda“ birželio ir liepos mėnesiais ženkliai sumažino išleidžiamų teršalų koncentraciją, tačiau savaitgalį pasiekus suminės taršos limitą „Klaipėdos vanduo“ nutraukia laikiną sutartį.

„Nuolat kontroliuojame „Grigeo Klaipėda“ į miesto nuotekų tinklus išleidžiamų nuotekų taršą ir kiekį. Bendraujame su AB „Grigeo Klaipėda“ ir abejoms šalims buvo žinoma, kad šį savaitgalį bus pasiektas suminės taršos limitas. Informavome AB „Grigeo Klaipėda“ apie sutarties nutraukimą, taip pat šiandien uždarysime sklendes, kad nuotekos nebūtų leidžiamos į Dumpių nuotekų valyklą“, – pranešime žiniasklaidai pažymi bendrovės „Klaipėdos vanduo“ generalinis direktorius Benitas Jonikas.

Pranešama, jog dėl naujos trumpalaikės sutarties sudarymo bus sprendžiama, tik įvertinus situaciją Dumpių nuotekų valykloje ir nustačius leidžiamą teršalų kiekį ir taršą.


2020-08-31

Vienas komentaras apie “„Klaipėdos vanduo“ laikinai nepriims „Grigeo Klaipėda“ nuotekų”

  1. Bet Grigeo tai gera kontora, prieš kelias dienas rašo, mes stojame, nes svarbu tvarkyti kvapus, o pasirodo, kad tai eilinis jų viešųjų ryšių specialistų žingsnis, po dviejų dienų paaiškėja, kad jų nuotekų niekas priimti negali, todėl ir turi sustoti. Gėda Eikinai !!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt