P0

Spyglys

Klausimas konservatoriams* (6)

Spyglys
2020-08-31


Klaipėdietis tinklaraštininkas Arūnas Marčauskas toliau siautėja ir viešai užduoda klausimą, kaip Klaipėdos konservatoriai stiprins uostamiestį ir Lietuvą, jei nesugeba pasirūpinti savo būstine.

„Liepų gatvė 3, Klaipėda. Prie tris dešimtmečius šiame pastate buvo Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Klaipėdos skyriaus būstinė. Šiandien matomiausioje šio pastato fasado vietoje – TS-LKD Klaipėdos skyriaus reklaminis stendas, neleidžiantis net suabejoti, kas yra svarbiausias objekte (kas namelyje gyvena?). Klaipėdos konservatoriai čia – nuo pat tos dienos, kai nustojo gyvuoti realus Lietuvos Sąjūdis. Ir štai šis istorinis pastatas jau eilę metų nepermaldaujamai eina myriop: trupa fasadas, griūva laiptai etc. Betgi konservatoriai save nuolat pozicionuoja kaip vienintelius patikimus Lietuvos istorijos, Lietuvos pasipriešinimo sovietų okupantams istorijos ir tautinių simbolių sergėtojus?.. Gerbiami Klaipėdos konservatoriai, ar buvusi Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Klaipėdos skyriaus būstinė nėra tos istorijos (ne, ne jūsų bandomos privatizuoti, bet visų mūsų istorijos) dalis ir simbolis?’, – klausia kandusis klaipėdietis, primenantis, kad prieš kelias dienas uostamiestyje pristatinėdama savo rinkiminę programą ši partija skelbė; „Stipresnė Klaipėda – stipresnė Lietuva“.

Tvirta A. Marčausko nuomone, argumentai, kad pastatas nepriklauso konservatoriams, jame veikia kelios kontoros etc. yra niekiniai, nes jie gali tik pademonstruoti TS-LKD Klaipėdos skyriaus negebėjimą komunikuoti su išoriniu pasauliu – su žmonėmis, organizacijomis, įmonėmis – siekiant bendrų tikslų.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-08-31

6 komentarai “Klausimas konservatoriams*”

  1. Daug laiko konservatorių deputatai eina iš administracijos į meriją posėdžiauti ir nemato savo [astato fasado? O juk yra valdančioji dauguma – Barbšys, Dobranskis, kiti miesto tvarkytojai…
    Ką jie Lietuvai nuveiks jeigu savo fasado nenusidažo?

  2. Ne be reikalo TS-LKD ir Seimo salėje sėdi ant atsarginių suolelio jau DVI KADENCIJAS ! Jei tokio pastato daug metų nesugeba bent šiek tiek aptvarkyti (pačiame miesto centre !),tai sugebėjimai aiškūs .Partijos skyriaus pirmininku buvo ar tik ne p.A.Barbšys ? Klaipėdos miesto valdžiai kol kas nors pirštu neparodo kokia netvarka ,tol patys nesugeba pereiti,bet ne pravažiuoti per miestą ir pažiūrėti kur koks VAIZDELIS . O tas vaizdzelis nelabai nelabai…..

  3. Taip, pastatas atrodo apgailėtinai ir reikalauja remonto , bet autorius turi politinę potekstę nukreiptą partijai. Artėja seimo rinkimai ir tai suprantama.

  4. Bravo A.Marčauskas. Įdomu kad pačiame miesto centre,šimtai žmonių vaikšto apie daug metų esančią konservatorių GĖDOS “info” stendą, bet visi tyli. Net meras kuris irgi dažnai kulniuoja iš merijos į savivaldybę. O pats Barbšys… Reikėjo atvesti Šimonytę. G. Landsbergį parodyti .. Konservatorių pirmininku tapęs karinių pajėgų buvęs vadas Pocius irgi “aklas”.. Politiniai kalinių ir tremtinių sąjunga valdo pastato 1-ą aukštą, ir jie “akli”. Žemina Sąjūdį, savo miestą…

    • Vaikas dirba tik su rinkimais. KRATC as moka algą. Visi patenkinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt