P0

Verslas

„Herkaus galerijoje” įsikurs „Kangoo Jumps” centras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-01


Lietuvos „Kangoo Jumps” komanda šiemet švenčia aštuntąjį gimtadienį ir ta proga atveria naują savo centrą Klaipėdoje, „Herkaus galerijoje”.

Anot pranešimo, nuo 2012 metų Lietuvoje pradėjus platinti „Kangoo Jumps” inventorių, „Kangoo Club Lietuva” jau parengė daugiau kaip pusantro šimto profesionalių instruktorių, kviečiančių propaguoti „Kangoo Jumps”.

„Kangoo Jumps “centre treniruotės startuos nuo rugsėjo 7 dienos, kasdien – rytais ir vakarais. Treniruotėse gali dalyvauti visų amžiaus grupių ir įvairaus fizinio pasirengimo žmonės.

Rugsėjo penktąją kartu su šokių klubu „Danė“ „Kangoo Club Lietuva” kviečia klaipėdiečius nemokamai išbandyti „Kangoo Jumps” centre siūlomas paslaugas. Nuo ryto vaikai ir moterys kviečiami susipažinti su profesionaliu sportinių šokių šokėju Nikita Vasiljevu ir išbandyti grupines vaikų ir Solo Latino treniruotes. Sportinių šokių trenerė Guoda Endriušaitytė kviečia išbandyti naujieną Lietuvoje – Kardio Latino treniruotes moterims.

„Kangoo Club Lietuva” instruktorius Tadas Romeika pristatys „Kangoo Jumps” naujieną vaikams – TikTok šokius avint „Kangoo Jumps” batus. Tai treniruotės, skirtos vaikams nuo 7 metų. Jų metu vaikai kartu su instruktoriumi kurs šokius, paremtus socialinių tinklų programėlės TikTok motyvais ir muzika.

„Kangoo Jumps” instruktoriai Julija Konstantinova ir Tomas Šantaras į parodomąsias treniruotes kviečia visus suaugusiuosius, norinčius išbandyti „Kangoo Jumps” batus.

Verslo straipsnių visus kompas

Vakarop šokių klubo „Danė“ treneriai kviečia klaipėdiečius išbandyti porinių šokių treniruotę.

Po treniruotės 18 val. visi „Kangoo Club Lietuva” draugai, šokių ir sporto mėgėjai kviečiami dalyvauti 8-ajame klubo gimtadienyje.


  2020-09-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt