P0

Švietimas

Kviečia Karakumų asilėlio mokyklėlė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-01


Klaipėdos lėlių teatras skelbia apie prasidėjusią registraciją į Lėlių teatro organizuojamą Karakumų asilėlio mokyklėlę.

Mokyklėlės tikslas – supažindint vaikus su lėle, lėlių teatru, puoselėti žmogiškąsias vertybes, mokyti vaikus tarpti grupėje, reikšti mintis, nebijoti savęs ir kitų.

Mokyklėlės direktorius – Karakumų asilėlis – lėlė mažam auklėtiniui tampa autoritetu, kurio klausoma ne iš baimės, o todėl, kad taip reikia, tokios abipusio susitarimo taisyklės.

Švietimo vidus

Lėlė veikia vaiką – subtiliai, geranoriškai, teisingai, skatindama mokytis ir siekti gėrio. Čia ji vaikui tampa ne žaislu, o gyva būtybe, su kuria galima bendrauti, kuri moko.

Lėlių teatro mokyklėlėje tėveliai turi galimybę praleisti kartu vertingą valandėlę su vaiku, o vaikai – betarpiškai bendrauti su Karakumų asilėlio mokyklėlės vadovėmis, lėlėmis, bendraamžiais, pažinti sudėtingą pasaulį paprastomis priemonėmis.

Užsiėmimai joje skirti ikimokyklinio amžiaus vaikams nuo vienerių metų. Susitikimai vyks vieną kartą per savaitę Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre.

Registruotis galima telefonu +370 603 86036 arba elektroniniu paštu leliuedukacija@gmail.com iki rugsėjo 21 d. Registruojantiems paštu, prašoma nurodyti auklėtinio vardą, amžių ir telefono numerį.

Pirmieji šventiniai užsiėmimai numatyti rugsėjo 22 d. ir 23 d.

Auklėtinių skaičius grupėse ribotas, tad patariama nedelsti.


2020-09-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt