P0

Fotoreportažai, Kultūra

Džiazo festivalis: beliko viena diena

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-05


Penktadienį Klaipėdos pilies džiazo festivalio scenoje pasirodė žvaigždės iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos.

„Kaip jau tapo įprasta, koncertus pasitiko lietus, tačiau visai netrukus pragiedrėjęs dangus ir pasirodžiusi saulė greitai visus sušildė bei leido mėgautis kerinčia talentingų atlikėjų muzika“, – sakė Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.

Penktadienio koncertus pradėjo ir profesionaliai atliktomis improvizacijomis bei subtiliomis kompozicijomis publiką džiugino tradicinio džiazo puoselėtojai, klaipėdiečiai – grupė „Memeland“.

Iškart po jų į sceną lipo televizijos projekto „Lietuvos balsas“ 2020 nugalėtoja, atlikėja Evita Cololo su džiazo grupe. Švelnios ir svajingos melodijos labai tiko besileidžiančios saulės fone.

Vėiau nuo pirmos natos vienu ritmu judėti privertė nuotaikingieji ir abejingų nepaliekantys rokenrolo, džaivo bei bliuzo muzikantai Big Al & The Jokers iš Latvijos.

Kultūros straipsnių vidus

Vakarą užbaigė vienas žymiausių Lenkijos bosinės gitaros virtuozų, nuoširdus, tikras ir originalų muzikos skambesį turintis Wojtek Pilichowski. Šiemet festivalio gerbėjus jis stebino naujomis spalvomis, kurių pasirodymui suteikė specialiai šiam festivaliui suburtas jaunų, talentingų ir profesionalių muzikantų projektas „Wojtek Pilichowski & Young power“.

Šeštadienis – trečioji, paskutinė 26-ojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio diena.

Pirmasis renginys – 16 val. Socialiniame klube „Raketa“ (Bangų g.5A) vyksianti Roberto Semeniuko meistriškumo pamoka.

Nuo 18 val. Šiauriniame rage žiūrovai galės pasimėgauti Rūtos Ščiogolevaitės atliekama muzika, iš Jungtinės Karalystės atvykusio stulbinančio balso savininko ir pianisto – Anthony Strong romantiškomis melodijomis. Į pozityvios muzikos ir šokių sūkurį įtrauks charizmatiškoji R&B, Hip Hop ir soul-funk atlikėja, dainų autorė bei šokėja Love Itoya iš Graikijos, o festivalį užbaigs bliuzo legenda, vokalistas ir trimitininkas Boney Fields & BFB iš Prancūzijos.


  2020-09-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt