Festivalį užbaigė žvaigždės iš užsienio

Fotoreportažai, Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-09-06

Baigėsi tris dienas klaipėdiečius ir miesto svečius į nenuilstantį džiazo muzikos sūkurį įtraukęs 26-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis.

Trečiosios džiazo festivalio dienos koncertų maratoną Šiauriniame rage pradėjo lietuviškos scenos diva ir vokalo profesionalė – Rūta Ščiogolevaitė. Džiazo, klasikos, miuziklų ir autorinius kūrinius bei pasaulinius hitus ji atliko drauge su pianistu Pauliumi Zdanavičiumi ir kontrabosininku Eugenijumi Kanevičiumi.

Iš atlikėjos estafetę perėmė ir romantiškuose muzikos garsuose visus festivalio žiūrovus paskandino stulbinančio balso savininkas ir pianistas – Anthony Strong, atvykęs iš Jungtinės Karalystės.

Visai vakarėjant scenoje pasirodė R&B, Hip Hop ir soul-funk atlikėja, dainų autorė bei šokėja – Love Itoya iš Graikijos. Energinga ir charizmatiška graikė iškart įtraukė į pozityvios muzikos ir šokių sūkurį.

Vakarą vainikavo ir 26-ojo festivalio kulminacija tapo bliuzo legenda, vokalistas ir trimitininkas – Boney Fields & BFB iš Prancūzijos. Užkrečiančios nuotaikos atlikėjas kartu su grupe užkūrė tikrą vakarėlį ir nepaliko nei vieno abejingo.

„Šiais džiazo kultūrai sunkiais laikais buvo be galo malonu matyti tiek daug džiazą mylinčių gerų žmonių, kurie mėgavosi skambančia muzika ir atgalinį ryšį parodė savo šypsenomis bei ovacijomis. Džiaugiamės, kad mūsų pastangos organizuojant šį išskirtinį 26-ąjį Klaipėdos pilies džiazo festivalį nenuėjo veltui“, – sakė Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Džiazo festivalio metu pristatys knygą

Birželio 25 dieną, 18 valandą, Klaipėdos pilies džiazo festivalis ir Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės biblioteka kviečia į Vyganto Švobos knygos ...
2024-06-18
Skaityti daugiau

Kultūra

Klaipėdos pilies džiazo festivalyje - šių metų „Grammy“ laureatė

Birželio 29 dieną, Klaipėdoje, Teatro aikštėje, bus galima išgirsti Nicole Zuraitis. „Nicole pirmą kartą sutikau Niujorke prieš 6 metus, buvo ...
2024-06-17
Skaityti daugiau

Kultūra

Vyks muzikinis seminaras „Muzika gydo - džiazas vienija"

Birželio 27-29 dienomis Klaipėdoje vyksiantį jubiliejinį XXX Klaipėdos pilies džiazo festivalį birželio 26 d. 19 val. pradės muzikinis seminaras „Muzika ...
2024-06-14
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This