P0

Fotoreportažai, Kultūra

Festivalį užbaigė žvaigždės iš užsienio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-06


Baigėsi tris dienas klaipėdiečius ir miesto svečius į nenuilstantį džiazo muzikos sūkurį įtraukęs 26-asis Klaipėdos pilies džiazo festivalis.

Trečiosios džiazo festivalio dienos koncertų maratoną Šiauriniame rage pradėjo lietuviškos scenos diva ir vokalo profesionalė – Rūta Ščiogolevaitė. Džiazo, klasikos, miuziklų ir autorinius kūrinius bei pasaulinius hitus ji atliko drauge su pianistu Pauliumi Zdanavičiumi ir kontrabosininku Eugenijumi Kanevičiumi.

Iš atlikėjos estafetę perėmė ir romantiškuose muzikos garsuose visus festivalio žiūrovus paskandino stulbinančio balso savininkas ir pianistas – Anthony Strong, atvykęs iš Jungtinės Karalystės.

Visai vakarėjant scenoje pasirodė R&B, Hip Hop ir soul-funk atlikėja, dainų autorė bei šokėja – Love Itoya iš Graikijos. Energinga ir charizmatiška graikė iškart įtraukė į pozityvios muzikos ir šokių sūkurį.

Vakarą vainikavo ir 26-ojo festivalio kulminacija tapo bliuzo legenda, vokalistas ir trimitininkas – Boney Fields & BFB iš Prancūzijos. Užkrečiančios nuotaikos atlikėjas kartu su grupe užkūrė tikrą vakarėlį ir nepaliko nei vieno abejingo.

„Šiais džiazo kultūrai sunkiais laikais buvo be galo malonu matyti tiek daug džiazą mylinčių gerų žmonių, kurie mėgavosi skambančia muzika ir atgalinį ryšį parodė savo šypsenomis bei ovacijomis. Džiaugiamės, kad mūsų pastangos organizuojant šį išskirtinį 26-ąjį Klaipėdos pilies džiazo festivalį nenuėjo veltui“, – sakė Klaipėdos pilies džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.


  2020-09-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt