P0

Spyglys

Koks likimas laukia hidros?* (4)

Spyglys
2020-09-06


Klaipėdietis tinklaraštininkas Arūnas Marčauskas, toliau vis taršantis į Seimą susiruošusius politikus, rašo, jog šį sekmadienį prisiminė graikų mitologijoje figūruojančią devyngalvę jūrų pabaisą – Lernos hidrą, kuri buvo praktiškai nemirtinga – nukirstus vieną jos galvą vietoje anos užaugdavo kelios naujos. Tokį prisiminimą A. Marčauskui sukėlė galimų Klaipėdos vienmandatės Marių rinkimų apygardos kandidatų į Seimą sąrašėlis.

„Prieš ketverius metus šioje apygardoje mandatą į Seimą R. Karbauskio žymėtomis kortomis išlošė (būtų perdėm pagarbu sakyti, kad laimėjo) toks labai sveikas (tik ar adekvatus politikoje?) diedukas Dainius Kepenis, vos dviem šimtais balsų aplenkęs libsąjūdietį Edmundą Kvederį. Tikėtina, kad ir šiandien R. Karbauskiui rinkimų kampaniją už geras babkes strateguoja ne patys kvailiausi, bo minėtas Dainius K. šiais metais buvo paaukotas. Sveikuolis buvo permestas į kitą Klaipėdos vienmandatę – žaliems valstiečiams beviltišką Klaipėdos Pajūrio apygardą, kurioje ir 2016 m. karbauskiniai stipriai gavo į kaulus nuo libsąjūdiečių ir konservatorių ir liko tik treti. Bet štai kas nutiko. Vietoje vienos nukirstos karbauskinio D. Kepenio galvos Klaipėdos vienmandatės Marių rinkimų apygardos rinkėjai šių metų Seimo rinkimams gavo net tris valstiečių hidros galvas: Ligitą Girskienę, Kęstutį Navicką ir Algimantą Kirkutį. Šioms galvoms būdinga puiki politinė regeneracija. L. Girskienė buvo iškirsta iš N. N. Puteikių politinės šeimynos, bet ataugo buvusio uosto vadovo A. Vaitkaus dėka. Buvusio Karbauskio-Skvernelio aplinkos apsaugos ministerio K. Navicko galvą darbui belekokioje koalicijoje ataugino Klaipėdos konservatoriai, o D. Kepenio bendražygį ir beviltišką rūpintojėlį A. Kirkutį už ausų tempia toks ale krikščionis Rimantas Dagys”, – rašo A. Marčauskas ir retoriškai klausia, ar šios apygardos rinkėjai elgsis kaip koks Heraklis.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-09-06

4 komentarai “Koks likimas laukia hidros?*”

  1. O mano klausimas labiau adresuotas moterims. Atsakykite, kuris vyras patrauklesnis, gražesnio stoto ir sveikesnis: Dainius Kepanis, ar jaunesnis, prasiliuobęs ir amžinai užuovėjos ieškantis Arūnas Marčiauskas? Kaip ten beatsakytumėte, aš balsuoju tik už LVŽS

  2. bet Klaipėdoje juos atstovauti tikrai nėra kam. Vienu Vaitkum visko neužkiši..Ligita – apsimetėlė, Kirkutis – ar jis yr ar jo nėr- tas pats.. O ką konservatoriai galvoja deleguodami į Marias šitą Navicką -miškų naikintoją? Atsimenat kaip jis būdamas aplinkos ministru sakė, kad jam labai gaila kertamų miškų, bet nei piršto nepajudino sustabdyti tokį genocidą? Teks balsuoti už kokią paskutinę sąrašo gale, belekokią partiją arba gadint biuletenį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt