P0

Spyglys

Pirmu reikalu – tankas* (2)

Spyglys
2020-09-06


Visą sovietmetį Salantų centre ramiai išstovėjęs „nenugalimosios” tarybinės armijos tankas, po šalies nepriklausomybės atkūrimo atsidūręs žymiojoje Orvidų sodyboje, šią savaitę užkliuvo vienam iš miegų staiga pabudusiam ponui.

Jam į galvą šovė geniali mintis, jog surūdijusi ir baigianti subyrėti karo mašina, iš kurios likusi vien tik gelžgalių krūva, vieną dieną gali imti ir iššauti. O kad, gink Dieve,  taip neatsitiktų, būtina skubos tvarka skelbti viešą konkursą šiai pabaisai nukenksminti.

Ir ką jūs manote? Sujudo, sukruto rimti dėdės ir tetos iš pačių įvairių institucijų, o Kretingos rajono valdininkai bemat iškilmingai raportavo, jog šiam itin svarbiam, gyvybiškai būtinam reikalui iš biudžeto skirs 5000 eurų.

Spyglys gi ta proga, prisiminęs seną sovietinę dainą apie tai, jog piervym dielom, piervym dielom – samalioty”, perdainavo šį priedainį, jį kretingiškiškai suaktualinęs: „Ne kompiuteriai vaikams yra svarbiausi, o saugumas mūsų tanko brangiojo”...

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 


  2020-09-06

  2 komentarai “Pirmu reikalu – tankas*”

  1. Avatarklaipėdietė (IP: 78.57.230.119)

   Ar tik ne konservatorių užsakymu suskubta sunaikinti tą tanką ? Neseniai Žinių radijo laidoje ,,Atviras pokalbis ,, apie P.Cvirkos ir kitų paminklų likimą , vienas įtakingas TS-LKD narys p.Audronius Ažubalis sakė jog ,, naikina blogio sėklą ,, ir viską ,kas siejasi su tuo laikotarpiu .Tai ir tas tankas gali iššauti prieš rinkimus 😁!

   • AvatarLk (IP: 88.119.136.123)

    Ne. Kažkoks kolekcionierius buvo sumanęs šį tanką priglausti savo kolekcijoje (gal ir į užsienį parduoti- jis ir toks kainuoja apvalią sumelę), tačiau šiam sumanymui nepavykus pradėjo rašinėti skundus, vildamasis, kad tanką pavyks pasisavinti. Policijai teko reaguoti į šio neadekvataus tipo skundus ir atlikti ekspertizę. Kad tankas liktų savo vietoje savivaldybė (savininkas) privalo pasirūpinti papildomu tanko deaktyvavimu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt