P0

Koronavirusas, Svarbu

COVID-19 „Klaipėdos energijoje”: grėsmės įmonės veiklai nėra

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-09-07


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras savaitgalį pranešė, kad centralizuotą šilumą uostamiesčiui ir Gargždams tiekiančioje bendrovėje „Klaipėdos energija” nustatyti du susirgimai koronavirusu.

Įmonės vadovas Antanas Katinas sako, kad susirgo administracijos darbuotojai. Dėl to iš viso yra izoliavęsi 11 žmonių, tačiau bendrovės veiklai tai neturi jokios įtakos, nes jau nuo pavasario yra sudarytos sąlygos administracijai dirbti nuotoliniu būdu.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak A. Katino, testuojant įmonėje įrengtą automatinę temperatūros matavimo sistemą praėjusį antradienį vienam gerai besijautusiam darbuotojui buvo nustatyti 37,2 laipsnio. Medicinos punkte pamatavus temperatūrą ji buvo tokia pati. Tada žmogus išvyko izoliuotis, užsiregistravo COVID-19 tyrimui ir ketvirtadienį buvo gautas teigiamas atsakymas.

„Žmogus niekur nebuvo išvykęs, nieko ypatingo nedarė, tad neturi supratimo, kur galėjo užsikrėsti. Kitą dieną jam buvo pakilusi temperatūra iki 38, bet dar po dienos vėl sakė besijaučiantis gerai ir savijauta leistų dirbti. Iš viso izoliavosi 11 žmonių. Artimiausią kontaktą su sergančiuoju turėjęs kolega – sveikas. Užsikrėtęs yra tik dar vienas žmogus, kuris irgi turėjo kontaktą. Jis šiek tiek sukarščiavo ketvirtadienį, o diagnozė patvirtinta šeštadienį. Visi kiti – sveiki, kai kurie pasidarė savanoriškai tyrimus, nors vis tiek reikės dar ir po keturiolikos dienų. Pirmojo susirgusiojo žmona – sveika”, – pasakojo pašnekovas.

Pasak jo, įmonė dar labiau sustiprino prevenciją. Dėl susirgimų, anot A. Katino, bendrovės veikla nesutriks – toliau sėkmingai ruošiamasi artėjančiam šildymo sezonui.

Paskutiniais pateikiamais duomenimis, Klaipėdoje koronavirusine infekcija šiuo metu serga 49 žmonės. Klaipėdos rajone yra devyni sergantieji, Šilutės rajone – 4, Neringoje ir Kretingos rajone – po vieną.

Iki šiol uostamiestyje buvo užsikrėtęs 331 žmogus, Klaipėdos rajone – 78, Kretingos rajone – 64, Šilutės rajone ir Palangoje – po 12, Neringoje – du.

Iki sekmadienio Lietuvoje nustatyti 3083 užsikrėtimo koronaviruso atvejai.


  2020-09-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt