P0

Regionas

Dėl gyvūnų ragina nekurstyti neapykantos (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-07


Kretingos rajono savivaldybė dėkoja pilietiškiems gyventojams, kurie praėjusios savaitės pabaigoje pranešė apie gyvūnų nepriežiūros, žiauraus elgesio ir galimos nelegalios veiklos atvejus Kretingos rajone. Tuo pačiu dėl gyvūnų gerovės susirūpinę asmenys raginami teisingumo siekti teisinėmis priemonėmis ir nesiimti veiksmų, kurie sukliudytų tinkamai surinkti įrodymus ir likviduoti tokias daugyklas.

„Tai, ką pamatėme penktadienį Padvariuose, ir toliau visą Lietuvą per savaitgalį sudrebinę atvejai šokiravo. Tai, kad nelegalius daugintojus demaskavo patys žmonės, rodo, kad yra įsišaknijusios sisteminės problemos. Tačiau tai turi būti daroma civilizuotai, teisinėmis priemonėmis, negrasinant, nekurstant neapykantos. Gyvūnų nepriežiūros, nelegalaus gyvūnų dauginimo atvejai turi būti sprendžiami sutvarkant teisinę bazę, peržiūrint gyvūnų laikymo taisyklių spragas, kad tokiais atvejais atsakingos tarnybos galėtų nedelsdamos priimti reikiamus sprendimus“, – po susitikimo su atsakingų tarnybų atstovais sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.

Pagal praėjusios savaitės pabaigoje gautus gyventojų pranešimus dėl galimo žiauraus elgesio su gyvūnais, nepriežiūros ir galimos nelegalios veiklos Kretingos rajone atsakingiems pareigūnams atlikus patikrinimus paimti ir „Nuaro“ globai perduoti 25 šunys iš Padvarių, 8 iš Medomiškių ir 6 iš Tolių kaimo.

Visi paimti gyvūnai perduoti  UAB „Nuaras“, su kuria Kretingos rajono savivaldybė turi pasirašiusi paslaugų teikimo sutartį, apimančią ir gyvūno paėmimą ir globą 2 savaites savivaldybės lėšomis.


2020-09-07

Vienas komentaras apie “Dėl gyvūnų ragina nekurstyti neapykantos”

  1. EUROPOS SAJUNGOS KOMISIJAI. turi vykti patikrinimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt