P0

Veidai

Klaipėdos apskrities policijoje – naujas kapelionas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-07


Kunigas, relig. m. mgr. Vidmantas Daugėla save vadina tikru žemaičiu – gimė Skuodo rajone, Šačių kaime, 1988 metais.

Baigęs mokyklą pasirinko studijas Telšių kunigų seminarijoje. Baigęs ją, 2015 m. diakono tarnystę pradėjo Telšių vyskupijos kurijoje. Po metų, priėmęs kunigystės šventinimus, V. Daugėla paskiriamas vikaru Žemaičių Kalvarijos parapijoje.

Vyskupui paskyrus, nuo rytojaus, rugsėjo 8 d., jis pradeda tarnauti kapelionu Klaipėdos apskrities policijoje. Šį žingsnį kunigas, vadina didžiuliu iššūkiu.

„Su policija anksčiau jokių reikalų turėti neteko. Pareigūnų darbas – labai sunkus, reikalaujantis ne tik fizinės ištvermės, bet ir dvasinės stiprybės. Užtikrinant visuomenės saugumą, sprendžiant konfliktus, pagelbstint nukentėjusiems, patiriama daug įtampos ir streso, o būtina išlikti objektyviems ir taktiškiems. Manau, kad kapeliono tarnavimo tikslas yra pagelbėti pareigūnams atsinaujinti dvasioje, nuolat priminti tikrųjų vertybių šaltinius, suteikiančius stiprybės sudėtingoje kasdienybėje“,  – sako V. Daugėla, raginantis kreiptis norinčiuosius pabendrauti.

Pastaruosius šešerius metus Klaipėdos apskrities policijoje kapelionu tarnavęs kunigas Vilius Viktoravičius nuoširdžiai dėkoja už kartu praleistą laiką, galimybę iš arti pažinti sunkų pareigūnų darbą ir tikisi, kad bendravimas nenutrūks ir ateityje.


2020-09-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt