P0

Transportas

Net 10 prie vairo – be vairuotojų pažymėjimų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-07


Praėjusią savaitę Klaipėdos kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdė reidus visoje Klaipėdos apskrityje. Jų metų nustatyta daug Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų.

Sustiprintas dėmesys buvo skirtas neblaivių vairuotojų kontrolei, taip pat tikrinta situacija prie apskrities mokyklų ir darželių, stebėta, ar visi vaikai vežami į mokymosi įstaigas automobilinėse kėdutėse ar prisegti diržais.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Nustatyti devyni neblaivūs vairuotojai. Rugsėjo 5 d. rytą. 7.35 val., Jakuose sustabdytą automobilį „Citroen” vairavo neblaivus (1,63 prom.) 51 metų vyras. Po poros valandų Gargžduose sustabdyto automobilio „Ford” 59 metų vairuotojui nustatytas 1,38 prom. girtumas.

Rugsėjo 5 d. apie 08.16 val. Klaipėdoje, Rimkų gatvėje, patikrinus automobilio „Opel” 56 metų vairuotoją, pastarasis į alkoholio matuoklį įpūtė 1 prom., o dar šeši asmenys buvo vartoję alkoholinių gėrimų, bet leistinos ribos neviršijo.

Praėjusią savaitę nustatyta net 10 teisės vairuoti neturinčių asmenų.

Rugpjūčio 31 d., apie 15.55 val., Klaipėdoje prie Smiltelės ir Mogiliovo g. sankryžos sustabdytą automobilis „Volkswagen” vairavo 20- metis vaikinas, iš kurio teisė vairuoti atimta. Tokios teisės neturėjo ir rugsėjo 1-ąją, 7.13 val., prie Taikos ir Kauno g. sankryžos sustabdyto automobilio „Volkswagen” 53 metų vairuotojas, ir tą pačią dieną Vėžaičiuose „Toyotą” vairavęs vyras bei apie 13.55 val. Dituvos soduose 21 metų audinės vairuotojas.

Rugsėjo 2 d. apie 15.15 val., kelyje Klaipėda-Liepoja sustabdytas automobilis BMW, kurį vairavo 31 metų taip pat teisės vairuoti neįgijęs vyras. Tame pačiame kelyje analogiškas atvejis užfiksuotas ir rugsėjo 5 d. – automobilį „Opel” vairavo irgi tam teisės neturintis irgi 31 metų vyras.

Policija praneša, jog praėjusią savaitę užfiksuota ir daugybė kitų KET pažeidimų – net 36 vairuotojai nubausti už naudojimąsi mobiliojo ryšio telefonu vairuojant, dar 8 nebuvo apdraudę savo transporto priemonių privalomuoju draudimu, o 12 vairuotojų nesegėjo saugos diržų, taip pat sustabdyti keturi neblaivūs dviratininkai.


Transporto straipsnių vidus kompas

2020-09-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt