P0

Sportas

Išdalinti taikomojo biatlono čempionato medaliai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-08


Jau tapo tradicija, kad Lietuvos policijos taikomojo biatlono čempionatas vyksta pajūryje. Šiais metais šios varžybos taip pat buvo surengtos Klaipėdos rajono Palangos užkardos Karklės atraminiame punkte esančioje pasieniečių šaudykloje. Į varžybas atvyko 46 dalyviai, kurie atstovavo dešimčiai komandų.

Lietuvos policijos taikomojo biatlono čempionato dalyviai. Arvydo Gurkšnio nuotr.

Pranešama, kad visiems sportininkams reikėjo ne tik kuo greičiau bėgte įveikti 2 km atstumą, bet ir kuo taikliau šaudyti į taikinį iš tarnybinio ginklo – pistoleto. Už netaiklius šūvius, prie trasoje sugaišto laiko buvo skiriamos baudos sekundės. Kiekvieną komandą galėjo sudaryti ne daugiau kaip šeši dalyviai, o komandiniai rezultatai buvo skaičiuojami pagal keturių dalyvių: dviejų moterų ir dviejų vyrų geriausius rezultatus bei estafetėje parodytą laiką.

Pirmosios varžybas pradėjo moterys. Asmeninėje įskaitoje geriausiai sekėsi Kauno apskr. VPK atstovei Ligitai Simanavičiūtei. Antroji vieta atiteko Klaipėdos apskrities VPK pareigūnei Gabrielei Žymančiūtei-Kairei, trečioji – Vilniaus apskrities VPK sportininkei Živilei Chlebopaševaitei.

Vyrų grupėje nugalėjo Tauragės apskrities VPK biatlonininkas Vaidas Kuizinas, atitinkamai aplenkęs Vilniaus apskrities VPK atstovą Deividą Lunecką ir Kauno apskrities VPK biatlonininką Gediminą Gaulių.

Estafetės varžybose komandos išsirikiavo tokia tvarka: Tauragės apskrities VPK, Vilniaus apskrities VPK ir Klaipėdos apskrities VPK.

Susumavus visus rezultatus komandinėje įskaitoje nepralenkiami buvo Vilniaus apskrities VPK, antri – Kauno, treti – Tauragės apskrities VPK sportininkai.

Varžybų dalyvius pasveikino Klaipėdos apskrities VPK viršininkas Alfonsas Motuzas. Kol buvo skaičiuojami rezultatai, dalyviai galėjo pasivaišinti arbata iš koše.


  2020-09-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt