P0

Spyglys

Kas čia per diskriminacija?* (1)

Spyglys
2020-09-08


Atidžiai visus viešuosius pirkimus stebintis Spyglys negali nepasidalinti užfiksuota akivaizdžia diskriminacija.

Mūsų miestelio savivaldybė, iki šiol paprastai centas į centą vienodai padalindavusi viešinimui skirtus mokesčių mokėtojų suneštus pinigėlius dviem laikraščiams, kažkodėl ėmė ir pradėjo vieną mylėti labiau nei kitą. Ir pradėjo mylėti net 15 proc. labiau. O tai jau panašu į visišką amoralią neištikimybę.

Kas dabar gali paaiškinti, kodėl kitiems metams savivalda pirks 166 „Klaipėdos” prenumeratas ir tik 145 „Vakarų ekspreso”?

Ir kaip dabar jaustis „Vakarų ekspreso” leidėjui, kuriam ir taip jau „Klaipėda” nuolat savo publikacijomis primindama apie mieste slampinėjantį tokį buvusį redaktorių, turintį reikalų teismuose, nuotaiką gadina? Dar ims ir pagalvos žmonės, kad mažiau įtakingas pasidarė ar mažiau raumenų derintis turi nei kad konkurentai iš Kauno. Negražu taip elgtis vienintelio klaipėdietiško dienraščio atžvilgiu, oi negražu.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-09-08

  Vienas komentaras apie “Kas čia per diskriminacija?*”

  1. AvatarZydra (IP: 86.100.109.135)

   Tai.kad Kauno-Klaipėda išeina dažniau…toks čia ir kriminalas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt