P0

Švietimas

Uostamiesčio studentai akademinius metus pradės „spalvindami“ Klaipėdą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-09


Vytauto Petriko nuotr.

Šiemet, pandemijai pakoregavus planus, akademinių metų pradžią sutiksime rugsėjo 14-ąją. Tradiciškai visų Klaipėdos aukštųjų mokyklų pirmakursiai ir studentai kviečiami studijų pradžią švęsti kartu, tačiau šįkart kaip niekad spalvotai ir įsimintinai – bėgime „Nuspalvink Klaipėdą“.

Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės Jaunimo ir bendruomenių reikalų koordinavimo grupės jaunimo reikalų koordinatorės Aistės Valadkienės, akademinių metų pradžios šventė pavėlinta atsižvelgiant į aukštųjų mokyklų prašymą.

„Šiais metais pirmo kurso studentai mokslo metus pradeda nuo rugsėjo 14 d. Dėl Covid-19 situacijos buvo pavėlinti brandos egzaminai ir pratęsti stojimai į aukštąsias mokyklas“, – teigia A. Valadkienė.

Bėgimas „Nuspalvink Klaipėdą“ mieste vyks jau trečiąjį kartą.

„Šis renginys sulaukia daug dalyvių bei susidomėjusių, kurie ryžtasi bėgti, kad ir trumpą, dviejų kilometrų atstumą, tačiau įsimintinai ir smagiai spalvotų miltelių sūkuryje“, – pasakoja organizatorė Ingrida Saikevičiūtė.

Bėgimo startas 18.30 val. Lietuvininkų aikštė, o finišas Vasaros estrada, kurioje studentų lauks diskoteka po atviru dangumi su DJ Montello ir šviečiančia atributika.

Taip pat pranešime žiniasklaidoje skelbiama,  jog norint atrodyti spalvotai ir įspūdingai reikėtų rengtis baltais rūbais. O po bėgimo bus galimybė nusiprausti.

„Tai geras ir įsimintinas startas į Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021 metus, nes kitąmet uostamiestyje jaunimo laukia itin daug veiklų“, – sako A. Valadkienė.

Registracija: shorturl.at/mvyL0

Daugiau informacijos: www.chooseklaipeda.eu


  2020-09-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt