P0

Spyglys

O kur gi daugiau?* (2)

Spyglys
2020-09-10


Spyglys sutiko jau ne vieną klaipėdietį, Šilutės plente vos nepadariusį avarijos, kai pamatė reklaminį plakatą, kuriame buvęs mūsų miestelio savivaldybės jau nebūtin po reorganizacijos iškeliavusio Miesto ūkio departamento direktorius Liudvikas Dūda po Darbo partijos vėliava kartu su buvusiu Klaipėdos „Neptūno” kapitonu Simonu Galdiku tikina, kad jie atsako už savo žodžius.

Avarines situacijas, išvydę šį plakatą, vieni sukeldavo dėl to, kad prisiminė, jog visaip su tais Liudviko žodžiais būdavo, kai jis direktoriavo savivaldybėje. Kiti – dėl pačio Liudviko pasirinkimo eiti į rikimus su teismo procesuose dalyvavusia partija.

O Spyglys po šį plakatą pravažiavo ramų ramiausiai, nes jam net nekilo klausimas dėl Liudviko apsisprendimo. Na ir kur gi daugiau galėjo eiti knygos „Neptūno” kariai” autorius, vienas ištikimiausių uostamiesčio ekipos ir Simo Galdiko gerbėjų?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-09-10

  2 komentarai “O kur gi daugiau?*”

  1. AvatarGB (IP: 88.118.136.123)

   Liudvikai, sėkmės! Palaikau tave ir aš, tikiu kas bus viskas gerai.

  2. AvatarDarius (IP: 90.131.33.66)

   Liudvikas mes tave palaikome.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt