P0

Kriminalai ir nelaimės

Uostamiesčio kriminalistai nutraukė narkotikų „biznį”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-10


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai su įkalčiais sulaikė asmenis, kurie, įtariama, iš užsienio įsigytas psichotropines medžiagas kontrabandos būdu atgabeno į Lietuvą, turėdami tikslą jas čia platinti.

Dar rugpjūčio mėn. Skuode šio rajono pareigūnai Klaipėdos kolegų prašymu sulaikė individualią veiklą vykdantį Skuodo rajono gyventoją. Asmens dalinės apžiūros metu pas jį rasta kanapių.

Atlikus apžiūrą šio asmens automobilyje, aptiktas didelis kiekis – apie 500 g – amfetamino bei kanapių.

Šis 27 metų amžiaus vyriškis teisėsaugai žinomas – 2015 metais jam buvo pareikštas įtarimas dėl kontrabandos bei neteisėto disponavimo narkotinėmis  medžiagomis be tikslo jas platinti, o šiais metais  jam pareikštas įtarimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Tęsiant tyrimo veiksmus gauta duomenų, kad psichotropines medžiagas minėtas vyriškis, veikdamas kartu su vienoje iš uostamiesčio įmonių dirbančiu, anksčiau neteistu 35 m. amžiaus vyru, gyvenančiu Klaipėdoje, užsisakydavo internetu iš užsienio valstybės. Šios medžiagos per kurjerių tarnybas buvo pristatomos į pastarojo vyro negyvenamą sodybą Skuodo rajone.

Pirmajam iš įtariamųjų paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, dokumentų paėmimas bei įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Antrasis įtariamais raštu pasižadėjo neišvykti iš gyvenamosios vietos.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.


  2020-09-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt