P0

Spyglys

Mūsų miestelio mero prioritetai* (8)

Spyglys
2020-09-11


Šį penktadienio rytą mūsų miestelio savivaldybėje yra rimtų darbų.

Vyks Baltijos pr. ir Šilutės pl. žiedinės sankryžos rekonstravimo projekto aptarimas, taip pat – atnaujintos vaikų žaidimo aikštelės atidarymas Poilsio parke.

Spyglys šioje vietoje turi klausimą skaitytojams. Kaip manote, kurioje iš šių „priemonių” dalyvaus mūsų miestelio meras?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-09-11

8 komentarai “Mūsų miestelio mero prioritetai*”

  1. Meras V.Grubliauskas visiškai nebevaldo miesto. Savivldaybėjė visiškas chaosas. Visi kažką dirba, bet kaip pradeda konkrečiau domėtis – vienas tarnautojas siuntinėja klaipėdietį atėjusį su problemomis pas kitą. O tas vėl siunčia pas kitą… Sav. tarybos nariai dauguma nesugeba visiškai atlikti savo pažadų miestiečiams, nesupranta ką veikia įvairūs skyriai… Tai įrodo faktai : Makūnas mero patarėjas išėjo ,vos metus pradirbęs. cinikas Šulcas “atbėgo-išbėgo”… O vicemeras Barbšys užsidirbo interpeliaciją …… V.Grubliauskas privalo galvoti ir aktyviai – atsistatydinti. Manau jis dar suvokia – kad klaiėdiečiai, nebetekę kantrybės jo nesugebėjimu darbuotis miesto labui, gali ateiti iš gatvės pas jį į kabinetą……
    Tokio miesto nuopolio kurį suformavo dabartinė miesto taryba ir meras dar nėra buvę….

  2. Pagal jį bus sukrutas toks žaidimas. Nes daugiau nieko nėr kai pažiūri po kilimu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt