P0

Sportas

Pirmadienį startuoja bilietų prekyba į „Betsafe-LKL“ čempionato „Neptūno“ pirmąsias rungtynes

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-11


Krepšinio išsiilgę Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai jau kitą savaitę galės įsigyti bilietus į namų rungtynes „Švyturio“ arenoje.

Pasak pranešimo žiniasklaidai, dėl nuolat besikeičiančios situacijos dėl COVID-19 artėjančiame 2020-2021 sezone abonementais prekiaujama nebus. Įsigyti pavienius bilietus galima bus tik į artimiausias rungtynes internetu – kakava.lt. Kasose bilietų pardavimas nebus vykdomas.

Bilietų prekyba į „Betsafe-LKL“ čempionato pirmąsias rungtynes prasidės pirmadienį, rugsėjo 14 d., 12 val. internetu, bilietų platintojo internetinėje svetainėje kakava.lt. Praėjusio sezono „Neptūno“ abonementų savininkams taikoma 40 proc. nuolaida bilietams į namų rungtynes iki Naujųjų metų.

Turintiems laimėtus sertifikatus abonementams bei aplankiusiems visas praeito sezono „Neptūnas-Akvaservis“ ir „Neptūno“ moterų krepšinio komandų rungtynes –  rašyti elektroniniu paštu info@kkneptunas.lt ir laiške pridėti sertifikato arba lankomumo knygutės nuotraukas.

Remiantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos saugumo reikalavimais, į rungtynes visos sėdėjimo vietos bus parduodamos laikantis saugaus atstumo, įskaitant ir šeimos narius.

Rungtynių vietoje asmenims, vyresniems nei 6 m., privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią apsaugos priemonę, išskyrus žmonėms, turintiems negalią, jei dėl savo sveikatos būklės negali jų dėvėti arba jų dėvėjimas galėtų pakenkti negalią turinčiojo sveikatai.

Valgyti ir gerti leidžiama bus tik tam skirtose maitinimo zonose, maistą ir gėrimus į tribūnas įsinešti draudžiama.

Asmenys, kurie bus karščiuojantys, infekcinėmis ligomis sergantys, ir asmenys, kuriems galioja privaloma izoliacija, bei be apsaugos kaukių į rungtynes nebus įleidžiami.

2020 – 2021 metų „Betsafe-LKL“ čempionatą „Neptūnas“ pradės rugsėjo 18 dieną Klaipėdoje, savo sirgalių akivaizdoje, kur susitiks su „Dzūkijos“ komanda.


2020-09-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt