P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdos apskrityje – septyni nauji COVID-19 atvejai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-13


Lietuvoje per praėjusią parą patvirtinti 39 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 7 – Klaipėdos apskrityje. Uostamiestyje daugiausia išaiškinta daugiausia atvejų, susijusių su koronaviruso židiniu „Klaipėdos energijoje“.

Skelbiama, jog per praėjusią parą Klaipėdos apskrityje patvirtinti 3 atvejai, siejami su AB „Klaipėdos energija“. Su protrūkiu šioje bendrovėje jau siejami 8 atvejai.

Per praėjusią parą koronavirusas nustatytas Klaipėdos licėjaus mokiniui. Išsiaiškinta, kad jis užsikrėtė po kontakto su asmeniu, kuriam koronavirusinė infekcija buvo patvirtinta anksčiau.

Klaipėdos apskrityje praėjusią parą iš viso nustatyti 3 nauji atvejai, kai asmuo užsikrėtė po kontakto su sergančiuoju. Dar vieno asmens užsikrėtimo aplinkybės nėra žinomos.

Per praėjusią parą daugiausia naujų COVID-19 atvejų – 11 – patvirtinta Vilniaus apskrityje, 7 Klaipėdos, 6 Tauragės, po 5 Šiaulių ir Telšių, po 2 Kauno ir Panevėžio bei 1 Alytaus apskrityse.

Beje, per praėjusią parą ištirta vos 1916 ėminių, kai įprastai darbo dienomis jų ištiriama 4-5 tūkst.

Per praėjusią parą taip pat patvirtinta nauja, jau 87-oji mirtis nuo koronavirusinės infekcijos. Nacionalinis visuomenės sveikatos centras BNS sekmadienį informavo, kad miręs asmuo priklausė rizikos grupei dėl amžiaus (priklausė 61-70 amžiaus grupei), taip pat sirgo gretutinėmis ligomis. Centro duomenimis, dėl koronaviruso asmuo gydytas nuo rugpjūčio pradžios.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, šiuo metu Lietuvoje patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius konkretiems žmonėms siekia 3335. Koronavirusine infekcija serga 1165 žmonės, o 2070 laikomi pasveikusiais.

Izoliacijoje esančių asmenų skaičius (sergančių, sąlytį turėjusių, iš paveiktų teritorijų atvykusių, kuriems išduoti sprendimai aktualiu 14 dienų laikotarpiu) – 7835. Nuo birželio 1-osios išaiškinti 226 įvežtiniai koronaviruso atvejai.


  2020-09-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt