P0

Koronavirusas, Svarbu

Šalyje – 51 koronavirusinės infekcijos atvejis, du iš jų – Klaipėdos apskrityje (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-14


Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC)  duomenimis, per vakar parą patvirtintas 51 naujas koronavirusinės infekcijos atvejis, du iš jų – Klaipėdoje.

Vieno asmens Klaipėdos apskrityje užsikrėtimo aplinkybės kol kas neaiškios. Epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, kad asmuo išvykęs į užsienį nebuvo, su žmonėmis, kuriems patvirtintas COVID-19, nebendravo.

Kitas atvejis nustatytas AB „Klaipėdos energija” darbuotojui. Su šia įmone jau siejami devyni atvejai.

Beveik pusė visų Lietuvoje užregistruotų atvejų užfiksuoti Vilniaus apskrityje – 24. Kauno apskrityje patvirtinti devyni, Šiaulių- septyni, Panevėžio- penki,  Telšių- trys,  Tauragės ir Alytaus apskrityse- po vieną atvejį.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 3386 koronavirusinės infekcijos atvejai, iki šiol tebeserga 1215 asmenų, 2071 jau yra pasveikęs.

Pakeitus skaičiavimo metodiką labiausiai nuo koronaviruso paveiktų šalių sąrašas trumpėja. Nuo pirmadienio izoliuotis nebereikia atvykus iš Vokietijos, Švedijos, Lenkijos, Bulgarijos, Norvegijos, Islandijos, Serbijos ir Lichtenšteino.


2020-09-14

Vienas komentaras apie “Šalyje – 51 koronavirusinės infekcijos atvejis, du iš jų – Klaipėdos apskrityje”

  1. Laukiame protrukio Klaipedos viesajame transporte. Tokios betvarkes dar neteko matyti. Gal tik 25-30 % devi kaukes autobuse tvarkingai. Kiti uzsideda tik ant burnos arba ant kaklo vietoj saliko. Teko savaitgali naudotis viesuoju transportu ir visa tai matyti. Nera jokios kontroles. BAISU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt