P0

Koronavirusas, Svarbu

Fiksuotas 10-asis COVID-19 atvejis, susijęs su „Klaipėdos energija” (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-15


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 11 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų, vienas jų – Klaipėdos apskrityje.

Klaipėdoje praėjusią parą registruotas atvejis siejamas su židiniu „Klaipėdos energijoje“. Tai jau 10-asis susijęs atvejis.

Bendrovės duomenimis, iki antradienio koronaviruso infekcija buvo patvirtinta šešiems jos darbuotojams. Du atvejai nustatyti pavieniams asmenims, o likusieji – bendrovėje dirbantiems tų pačių šeimų nariams.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Visi darbuotojai, kuriems buvo patvirtinta koronavirusinė infekcija, yra saviizoliacijoje namuose, jiems neprireikė stacionarios medicininės pagalbos. Du iš jų nejaučia jokių ligos simptomų, net nebuvo pakilusi temperatūra. Vadovaujantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistų rekomendacijomis,  laukiama kol praeis būtinas 14 dienų terminas ir jiems bus atliktas pakartotinis testas.

Be minėtų 6 sergančių „Klaipėdos energijos“ darbuotojų dar 16 jų kolegų, turėjusių tiesioginį kontaktą, yra saviizoliacijoje.

Nuo pirmojo bendrovėje nustatyto COVID-19 atvejo jau praėjo dvi savaitės ir septyniems neužsikrėtusiems, bet saviizoliacijoje buvusiems, darbuotojams įmonės sąskaita atliktas pakartotinis tyrimas. Jo atsakymai bus žinomi trečiadienį. Jei testo rezultatai bus neigiami, specialistai galės grįžti į darbovietę.

Pagal bendrovės iš anksto pasiruoštą tvarką visos patalpos, kur dirbo ir lankėsi užsikrėtę asmenys, papildomai vėdinamos, dezinfekuojami paviršiai, darbo įrankiai, inventorius. Patekimas į AB „Klaipėdos energija“ padalinių patalpas yra kontroliuojamas termometrais, darbuotojams rekomenduojama dažniau matuotis temperatūrą, kad situacija dėl koronaviruso plitimo būtų nuolat stebima ir kontroliuojama.

„Klaipėdos energija“ administracija užtikrina, jog visi bendrovės padaliniai dirba įprastu ritmu. Klientų aptarnavimas Ryšininkų g. 11 Klaipėdoje nenutrauktas, tačiau rekomenduojama naudotis nuotoliniu aptarnavimu, E-paslaugomis. Lankantis Klientų aptarnavimo centre būtina dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas, bendraujant laikytis saugaus atstumo”, – rašoma įmonės pranešime.

Šeši nauji susirgimo atvejai registruoti Kauno, trys –  Vilniaus ir dar vienas – Telšių apskrityse.

 NVSC duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinti 3397 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1202 asmenys, 59 jų – Klaipėdoje, 2094 – pasveiko.


2020-09-15

Vienas komentaras apie “Fiksuotas 10-asis COVID-19 atvejis, susijęs su „Klaipėdos energija””

  1. Dėkui Atvirai Klaipėdai už suteiktą informaciją.
    Energijos administracija savo darbuotojams jos neviešina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt