P0

Spyglys

Lygesnė už lygius*

Spyglys
2020-09-15


Deja, bet Spyglys turi pastebėti, kad ir ši Seimo rinkimų kampanija rodo, kad iki sąžiningos kovos mums dar toloka. Ir toliau kai kurie kandidatai mielu noru naudojasi savo užimamų postų suteikiamomis galimybėmis reklamuotis už mokesčių mokėtojų pinigus.

Į tokių lygesnių už lygius gretas stojo ir Klaipėdos rajono vicemerė liberalė Audronė Balnionienė, norinti persikelti artimiausiems keturiems metams į Seimo rūmus. Geresnio liberalaus elgesio su biudžeto pinigais pavyzdžio kažin ar rasi.

Kita vertus šiokių tokių prošvaiščių jau yra – kai kurie leidiniai sąžiningai nurodo, jog Audronės veidas skelbiamas už mokesčių mokėtojų pinigus.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


2020-09-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt