P0

Sveikata

„Eurovaistinė internete“ pirmoji užsakymus tą pačią dieną pristato jau ir Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-16


„Eurovaistinė internete“ atlikta klientų apklausa rodo, kad greitas pristatymas yra vienas iš svarbių apsisprendimą apsipirkti internetu lemiančių veiksnių. Stebėdama poreikį užsakymus gauti dar tą pačią dieną, „Eurovaistinė internete“ klientams Klaipėdoje pateikia naują pristatymo galimybę – atlikę užsakymą iki 13 val. jį gali gauti dar tą pačią dieną.

„Eurovaistinė internete“ valdančios įmonės UAB „Azeta“ vadovė Justė Levčenkaitė pranešime žiniasklaidai sako, kad susidomėjimas šia paslauga tikrai yra. Pirmųjų tos pačios dienos užsakymų Klaipėdoje ilgai laukti nereikėjo, klientai jau aktyviai naudojasi šią nauja paslauga.

Tos pačios dienos siuntos pristatomos su logistikos partneriu ZITICITY.  Pasak J. Levčenkaitės, klientų atsiliepimai labai geri, tie, kurie išbando šią galimybę, dažnai lieka jai ištikimi, nes tai ne tik greitas būdas gauti savo prekes, bet ir draugiškesnis aplinkai, nes užsakymai pristatomi ir dviračiu. Taip pat klientai turi galimybė pirkimo metu pasirinkti pristatymo laiką.

Logistikos įmonės vadovas Laimonas Noreika sako, kad tiek klientai tiek verslo partneriai vertina, kad vienos pagrindinių ZITICITY vertybių – aiškūs terminai, greitis ir lankstumas.

„Labai svarbu, kad visada esame pasiekiami. Klientai, laukiantys savo prekių, turi galimybę žinoti siuntos būseną, o pristatymą sekti realiu laiku žemėlapyje. Kalbant apie „Eurovaistinė internete“ klientus, juos ypač džiugina galimybė pirkimo metu pasirinkti pristatymo laiką. Klientas gali nurodyti, kokiu dienos metu – ryte ar vakare, norėtų gauti prekes. Tai suteikia daugiau aiškumo ir daro paslaugą dar patogesnę. Taip pat už prekes galima atsiskaityti mokėjimo kortele kurjeriui pristatymo metu“, – sako L. Noreika.

„Eurovaistinė internete“ – pirmoji interneto vaistinė, kuri klientams pasiūlė tos pačios dienos pristatymą. Paslauga suteikia galimybę užsakius prekių internetu www.eurovaistine.lt iki 13 val., juos gauti tą pačią dieną Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Klientai, kurių užsakymai patvirtinti iki 10 val., taip pat gali pasirinkti ir pristatymo laiko intervalą. Tos pačios dienos pristatymas galimas darbo dienomis ir šeštadieniais. Perkant už 45 eurus ir daugiau tos pačios dienos pristatymas yra nemokamas, reguliari tokio pristatymo kaina – 3,99 eurai.


2020-09-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt