„Eurovaistinė internete“ pirmoji užsakymus tą pačią dieną pristato jau ir Klaipėdoje

Sveikata
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-09-16

„Eurovaistinė internete“ atlikta klientų apklausa rodo, kad greitas pristatymas yra vienas iš svarbių apsisprendimą apsipirkti internetu lemiančių veiksnių. Stebėdama poreikį užsakymus gauti dar tą pačią dieną, „Eurovaistinė internete“ klientams Klaipėdoje pateikia naują pristatymo galimybę – atlikę užsakymą iki 13 val. jį gali gauti dar tą pačią dieną.

„Eurovaistinė internete“ valdančios įmonės UAB „Azeta“ vadovė Justė Levčenkaitė pranešime žiniasklaidai sako, kad susidomėjimas šia paslauga tikrai yra. Pirmųjų tos pačios dienos užsakymų Klaipėdoje ilgai laukti nereikėjo, klientai jau aktyviai naudojasi šią nauja paslauga.

Tos pačios dienos siuntos pristatomos su logistikos partneriu ZITICITY.  Pasak J. Levčenkaitės, klientų atsiliepimai labai geri, tie, kurie išbando šią galimybę, dažnai lieka jai ištikimi, nes tai ne tik greitas būdas gauti savo prekes, bet ir draugiškesnis aplinkai, nes užsakymai pristatomi ir dviračiu. Taip pat klientai turi galimybė pirkimo metu pasirinkti pristatymo laiką.

Logistikos įmonės vadovas Laimonas Noreika sako, kad tiek klientai tiek verslo partneriai vertina, kad vienos pagrindinių ZITICITY vertybių – aiškūs terminai, greitis ir lankstumas.

„Labai svarbu, kad visada esame pasiekiami. Klientai, laukiantys savo prekių, turi galimybę žinoti siuntos būseną, o pristatymą sekti realiu laiku žemėlapyje. Kalbant apie „Eurovaistinė internete“ klientus, juos ypač džiugina galimybė pirkimo metu pasirinkti pristatymo laiką. Klientas gali nurodyti, kokiu dienos metu – ryte ar vakare, norėtų gauti prekes. Tai suteikia daugiau aiškumo ir daro paslaugą dar patogesnę. Taip pat už prekes galima atsiskaityti mokėjimo kortele kurjeriui pristatymo metu“, – sako L. Noreika.

„Eurovaistinė internete“ – pirmoji interneto vaistinė, kuri klientams pasiūlė tos pačios dienos pristatymą. Paslauga suteikia galimybę užsakius prekių internetu www.eurovaistine.lt iki 13 val., juos gauti tą pačią dieną Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Klientai, kurių užsakymai patvirtinti iki 10 val., taip pat gali pasirinkti ir pristatymo laiko intervalą. Tos pačios dienos pristatymas galimas darbo dienomis ir šeštadieniais. Perkant už 45 eurus ir daugiau tos pačios dienos pristatymas yra nemokamas, reguliari tokio pristatymo kaina – 3,99 eurai.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Ką pasakoja archyvas, Svarbu

Ligoninė - remontuojamose patalpose ir be personalo

1949-aisiais sugalvota atlikti revizija atskleidė, kad prasidėjus ketvirtajam sovietinės Klaipėdos epochos mėnesiui miesto ligoninė buvo atidaryta visai neplanuotai, dar remontuojamose ...
2022-06-11
Skaityti daugiau

Sveikata

Karantino metu vaistinius preparatus įsigyti bus paprasčiau

Sveikatos apsaugos ministerija praneša, kad karantino metu vietoje pacientų, kurie neturi galimybių nuvykti į vaistinę įsigyti jiems paskirtų vaistų ar ...
2021-03-19
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Vaistinėse - apribojimai

Sveikatos apsaugos ministerija trečiadienį pranešė, kad nuo šiol vaistinės privalo pagal galimybes riboti vienam gyventojui parduodamą dezinfekcinių priemonių kiekį. Nauji ...
2020-03-18
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This