P0

Uostas ir jūra

Mokslo metų pradžiai – pirmasis mokomasis reisas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-16


Jau rugsėjo 15-ąją pirmoji Lietuvos aukštoji jūreivystės mokyklos pirmakursių grupė burlaiviu „Brabander” išplaukė į pirmąjį mokomąjį reisą.

Anot mokyklos pranešimo, joje kuriamos naujos jūrinių studijų tradicijos – šiais metais, kaip ir praėjusiais, rugsėjo ir spalio mėnesiais vyks pirmojo kurso būsimųjų jūrininkų 2-3 dienų mokomieji reisai burlaiviu „Brabander” aplankant artimiausius jūrų uostus.

„Siekiame, kad pirmosiomis studijų dienomis studentai išbandytų save tapdami jūrininkais – praktiškai pažintų darbo ir gyvenimo jūroje išskirtinumą, išmoktų rišti jūrinius mazgus ir valdyti bures, sužinotų ir pamatytų laivo valdymo ir laivo jėgainės įrangą bei suprastų, kaip veikia laivas ir pan. Praėjusių metų patirtis patvirtino, kad mokomuosiuose reisuose sutvirtėja ryšiai tarp studentų, jie tapo draugiškesni, atviresni, labiau pasitiki vieni kitais. Studentai, įveikę jūrinius išbandymus, didžiavosi savimi ir pripažino, kad tai vertinga patirtis pradedant studijas”, – rašoma pranešime.


Uosto vidus kompas

2020-09-16

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt