P0

Uostas ir jūra

Mokslo metų pradžiai – pirmasis mokomasis reisas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-16


Jau rugsėjo 15-ąją pirmoji Lietuvos aukštoji jūreivystės mokyklos pirmakursių grupė burlaiviu „Brabander” išplaukė į pirmąjį mokomąjį reisą.

Anot mokyklos pranešimo, joje kuriamos naujos jūrinių studijų tradicijos – šiais metais, kaip ir praėjusiais, rugsėjo ir spalio mėnesiais vyks pirmojo kurso būsimųjų jūrininkų 2-3 dienų mokomieji reisai burlaiviu „Brabander” aplankant artimiausius jūrų uostus.

„Siekiame, kad pirmosiomis studijų dienomis studentai išbandytų save tapdami jūrininkais – praktiškai pažintų darbo ir gyvenimo jūroje išskirtinumą, išmoktų rišti jūrinius mazgus ir valdyti bures, sužinotų ir pamatytų laivo valdymo ir laivo jėgainės įrangą bei suprastų, kaip veikia laivas ir pan. Praėjusių metų patirtis patvirtino, kad mokomuosiuose reisuose sutvirtėja ryšiai tarp studentų, jie tapo draugiškesni, atviresni, labiau pasitiki vieni kitais. Studentai, įveikę jūrinius išbandymus, didžiavosi savimi ir pripažino, kad tai vertinga patirtis pradedant studijas”, – rašoma pranešime.


  2020-09-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt