P0

Koronavirusas, Svarbu

Trys koronaviruso atvejai Klaipėdos apskrityje, „Saulėtekio” progimnazijos 8 mokytojai – izoliacijoje (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-16


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per antradienį Lietuvoje patvirtinti 45 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai, trys iš jų – Klaipėdos apskrityje.

Vienas iš Klaipėdoje registruotų atvejų – įvežtinis iš Ukrainos.

Kitas uostamiestyje registruotas užsikrėtimo atvejis siejamas su rugpjūčio 28 dieną Klaipėdos apskrityje vykusia šeimos švente. Tai – 8-asis susijęs atvejis.

Dar vienas atvejis, vakar patvirtintas Klaipėdos apskrityje, yra susijęs su židiniu „Klaipėdos energijoje“. Tai – 11-asis atvejis.

Dėl jau anksčiau vieno COVID-19 užsikrėtusio darbuotojo, šiuo metu izoliacijoje yra net 8 „Saulėtekio” progimnazijos mokytojai, tarp jų – ir mokyklos direktorė. Vienos klasės mokiniai mokosi nuotoliniu būdu. Skelbiama, jog infekcija mokykloje neišplito.

21 atvejis registruotas Vilniaus, septyni – Šiaulių, penki – Kauno, keturi – Panevėžio apskrityse. Dar trys atvejai patvirtinti Tauragės bei du –  Telšių apskričių gyventojams.

Beje, vienas Telšių apskrityje registruotas susirgimas yra susijęs su vienos Klaipėdos regiono įmonės darbuotojų išvyka laivu. Tai jau 8-asis susijęs atvejis.

NVSC duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinti 3442 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 1216 asmenų, 61 jų – Klaipėdoje, 2125 – pasveiko.


  2020-09-16

  Vienas komentaras apie “Trys koronaviruso atvejai Klaipėdos apskrityje, „Saulėtekio” progimnazijos 8 mokytojai – izoliacijoje”

  1. AvatarKur protas? (IP: 81.7.91.14)

   Tai kada pasibaigs tų užkrėstų ukrainiečių įvežimas? Gal verta pasidomėti, kuri įmonė čia tokia kenkėja?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt