P0

Kriminalai ir nelaimės

Supykęs ant pareigūnų, pamelavo apie sprogmenį vaikų darželyje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-17


Šiandien, ketvirtadienį, Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose priimtas baudžiamasis įsakymas, kuriuo 51 m. Ž. M. skirta bausmė už melagingą pranešimą apie visuomenei gresiantį pavojų.

Klaipėdos apylinkės teismo pranešime žiniasklaidai skelbiama, jog Ž. M., paskambinęs į bendrąjį pagalbos centrą numeriu 112, melagingai pranešė apie visuomenei gresiantį pavojų – pasakė, kad po 5 minučių Klaipėdoje sprogs vaikų darželis. Dėl šio skambučio buvo iškviesti policijos ekipažai, tačiau gauta informacija nepasitvirtino.

Vyras ikiteisminio tyrimo metu prisipažino padaręs nusikalstamą veiką. Jis papasakojo, kad vakare namuose gėrė alų. Kadangi išgėrė daug, neprisimena, ar konfliktavo su sugyventine, bet po kiek laiko pas juos į namus atvažiavo pareigūnai. Kas juos iškvietė ir dėl kokių priežasčių, – nežino. Pareigūnai jam surašė administracinio nusižengimo protokolą ir išvažiavo. Vyras teigė labai supykęs ant pareigūnų ir iš pykčio paskambinęs į bendrąjį pagalbos centrą numeriu 112 melagingai pranešė, kad po 5 minučių sprogs vaikų darželis. Ž. M. teigė, kad iš tikrųjų tikslo sprogdinti neturi ir neturėjo, niekada to nepadarytų.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, kad Ž. M. anksčiau teistas ir teistumas neišnykęs, baustas administracine tvarka, tačiau jis prisipažino padaręs nusikalstamą veiką, nuoširdžiai gailėjosi dėl savo elgesio bei savo noru atlygino padarytą žalą. Minėtas aplinkybes teismas pripažino jo atsakomybę lengvinančiomis.

Vyrui skirtas laisvės apribojimas vieneriems metams, įpareigojant bausmės vykdymo laikotarpiu dalyvauti elgesio pataisos programoje bei pradėti dirbti arba registruotis Užimtumo tarnyboje.


  2020-09-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt