Pilies dirbtuvių projektą kuruos „Klaipėda ID”

Miestas

Penktadienį pasirašyta sutartis, užtikrinanti Pilies dirbtuvių projekto tęstinumą. Naujosios projekto partnerės – Klaipėdos savivaldybės valdoma VšĮ „Klaipėda ID“ ir AB Vakarų laivų gamykla – sieks, kad projektas toliau sėkmingai vystytų veiklą, po savo stogu burdamas jaunuosius miesto kūrėjus.

Pilies dirbtuvės – socialinė viešosios įstaigos Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas bei Vakarų laivų gamyklos iniciatyva, veikianti buvusiame „Baltijos“ laivų statyklos administraciniame pastate, Pilies g. 14. Beveik 2 tūkst. kv. metrų ploto patalpose įsikūrusiose Pilies dirbtuvėse šiuo metu telkiasi gausi kūrybinių industrijų atstovų bendruomenė.

Baigiant galioti 2017 m. pasirašytai sutarčiai tarp Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas savivaldybės administraciją informavo neketinantis pratęsti sutarties, todėl Klaipėdos miesto savivaldybė ėmėsi veiksmų išsaugoti vertingą projektą, kurio siekis – suteikti kūrybai, amatams, prototipų gamybai reikalingas erdves ir po vienu stogu burti uostamiesčio kūrybinių industrijų atstovus.

„Džiaugiamės, kad pavyko išsaugoti šią erdvę. Tikimės, kad Klaipėdos kūrėjams, menininkams ir startuoliams ji bus tarsi pakilimo takas idėjų įgyvendinimui bei dar labiau paskatins ir įkvėps kurti Klaipėdoje bei garsinti miesto vardą Lietuvoje ir pasaulyje, o „Klaipėda ID“, viliamės, bus labai atsakingas, operatyvus ir dalykiškas operatorius“, – pranešime cituojamas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Naujoji Pilies dirbtuvių kuratorė VšĮ „Klaipėda ID“ nuo 2014 m. administruoja kūrybinį inkubatorių Kultūros fabrikas. Ši įstaiga turi patirties organizuoti kūrybinę bendruomenę telkiančius renginius, todėl, tikimasi, sėkmingai perims ir tęs Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas vykdytas funkcijas, o Vakarų laivų gamykla toliau nuomos patalpas Pilies dirbtuvių suburtiems kūrėjams.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Eksmeras užsigeidė atsivesdinti Sporto skyriaus vedėją*

„Tikiuosi, neateisime iki tokios stadijos, kad reikės prašyti administracijos direktoriaus, kad atvesdintų jus į virtualią komiteto posėdžio erdvę”, – taip ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Sportas, Svarbu

Konfliktų draskomo „Viesulo” vadovo darbą meras vertina gerai

„Kiekvienas vadovas turi dar ir savo vadovą, išskyrus aukščiausiąjį miesto vadovą, nes jam vadovo nebėra”, – taip Klaipėdos miesto tarybos Kultūros, ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos mero dviveidystė - kaip ant delno*

Arvydas Vaitkus lyg gaidys ant skiedryno pučiasi, kad neatiduos ministerijai Vaikų ligoninės, nors atidavė dešimt kartų didesnį ir vertingesnį turtą ...
2024-03-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This