P0

Kriminalai ir nelaimės

Avarijose – ir pareigūnai, ir dviratininkas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-19


Baigiantis penktadieniui,  apie 23.30 val., Klaipėdoje, Danės ir Herkaus Manto gatvių sankryžoje susidūrė tarnybinis blaivaus 21-erių policininko  vairuotas „VW Transporter“ su automobiliu „VW Golf“, kurį vairavo 1990 m. gimęs vyras.

Klaipėdos Reidai llI / Facebook nuotr.

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Apie įvykusią avariją šeštadienio rytą liudijo ties sankryža pažirę stiklai. Martyno Vainoriaus nuotr.

Į avariją patekęs policijos ekipažas reagavo į pranešimą apie B kategorijos įvykį, kai gauna informacija apie rengiamą, daromą ar padarytą sunkų, apysunkį ar nesunkų nusikaltimą arba kai nukentėjusiojo gyvybei ar sveikatai gali kilti pavojus, pranešama apie chuliganiškus viešosios tvarkos pažeidimus, viešosios rimties trikdymą.

Dar viena klaipėdietiška avarija, kurioje figūravo VW markės automobilis įvyko penktadienio rytą – apie 7.30 val. Naikupės gatvėje „VW Tiguan” važiavusi blaivi 1959 m. gimusi moteris sukdama į dešinę, į kiemą, partrenkė 1991 m. gimusį, blaivų dviratininką. Jis gydomas ligoninėje.


2020-09-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt