P0

Transportas

Neblaivūs ir prie automobilių, ir prie el. paspirtukų vairo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-21


Per praėjusią savaitę Klaipėdos kelių policijos pareigūnai išaiškino 8 neblaivius vairuotojus, vienas, bandydamas išsisukti, pareigūnui pasiūlė  kyšį. Neblaivūs sučiupti ir važiavę elektriniais paspirtukais.

Sekmadienio naktį, apie 1 val., Klaipėdoje prie Šilutės ir Vilniaus plentų žiedinės sankryžos sustabdytas 63 metų „Volkswagen“ vairuotojas, siekdamas išvengti atsakomybės – jam nustatytas 0,46 prom. neblaivumas – policijos pareigūnui davė 550 eurų kyšį. Vyras uždarytas į areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

Tuo metu penktadienį vakare, 23 val., Klaipėdoje sustabdytai automobilio „Nissan“ 60- metei vairuotojai nustatytas 0,47 prom. neblaivumas. Šeštadienį ryte, apie 8.30 val., Klaipėdos rajone, kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, sustabdyto automobilio BMW 37 metų vairuotojas į alkoholio matuoklį įpūtė 0,63 prom. o apie 8 val., kelyje Klaipėda–Liepoja sustabdyta 31 metų BMW vairuotoja – 0,75 prom.

Neblaivus buvo ir sekmadienio naktį, apie 1.30 val., Klaipėdoje sustabdytas 29 metų taksi vairuotojas (0,26 prom). Dar 7 pareigūnų patikrinti vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau leistinos ribos neviršijo.

Per savaitę pareigūnai užfiksavo ir 272 kitus kelių eismo taisyklių pažeidimus. Keturi vairuotojai vairavo transporto priemones, nors neturėjo tam teisės. 105 – važiavo per sankryžas degant draudžiamam šviesoforo signalui, 59 – neleistinai naudojosi laisvų rankų įranga, 26 – nesegėjo saugos diržų, 11 vairuotojų nebuvo atlikę automobiliams privalomos techninės apžiūros, 8 – neapdraudę jų privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

Už kelių eismo taisyklių pažeidimus nubausti ir 8 dviratininkai, trys iš jų buvo neblaivūs: Klaipėdoje, Minijos g., sustabdytam 27 metų elektrinio paspirtuko vairuotojui nustatytas 0,73 prom., o prie Taikos pr. ir Turgaus g. sankryžos sustabdytam 63 metų dviratininkui – 1,20 prom. girtumas. Vartojęs alkoholio buvo ir  Taikos pr. sustabdytas 20-metis, važiavęs elektriniu paspirtuku (0,91 prom.).

Mobiliuoju greičio matuokliu per savaitę užfiksuoti 2885 greičio viršijimo atvejai.

 

 


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2020-09-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt