P0

Fotoreportažai, Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Slengiuose žuvo paspirtuku važiavęs paauglys (24)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-22


Antradienį ryte Klaipėdos priemiestyje esančiuose Slengiuose žuvo paauglys.

Policijos atstovų teigimu, apie 8.07 val. gautas pranešimas, jog Klaipėdos rajone, Slengiuose, Smeltaitės-Bertuliškės g. sankryžoje, 36 metų vyro vairuojamas automobilis partrenkė paspirtuku važiavusį apie 14 metų berniuką. Atvykę medikai konstatavo paauglio mirtį.

Pirminiais duomenimis, automobilį vairavęs vyras buvo blaivus, o vaikas paspirtuku išvažiavo iš šalutinės Bertuliškės gatvės, kad patektų į dviračių bei pėsčiųjų taką bei papuolė po visureigiu.

Įvykio aplinkybės tikslinamos. Kol pareigūnai dirbo nelaimės vietoje, eismas ties sankryža buvo visiškai uždarytas. Jis atnaujintas tik apie 10 val.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2020-09-22

  24 komentarai “Slengiuose žuvo paspirtuku važiavęs paauglys”

  1. AvatarFaktasa (IP: 90.131.37.149)

   Paspirukai yra nevispročiams.

  2. AvatarJonas (IP: 78.58.50.25)

   Brangieji smerkti lengviausia, prisėde pagalvokim ka padarėm kad nereikėtu po nelaimės nagus kramtyt. Užuojauta tėvams ir vairuotojui

  3. AvatarIeva (IP: 195.182.76.3)

   Norėtųsi, kad neadekvatūs komentarai būtų pašalinti. Negi galima bet ką rašyti. Tai tiesiogiai daro žalą artimiesiems, augina skausmą.

  4. AvatarPilietis (IP: 90.134.6.246)

   Užuojauta tėvams. Tik dėl infrastruktūros nebuvimo ir apmaudas projektavimo visa tai vyksta. Gyvenvietės plečiasi taip, jog nebėra pėsčiųjų takų ir iš kiemo iškarto patenkama į gatvę. Doviluose nuo darželio iki stovėjimo aikštelės nėra nei pėsčiųjų perėjos, nei įspėjamųjų ženklų tinkamų, nei apšvietimo tinkamo. Apie situaciją informuoti visi. Didžioji dalis mokinių į Dovilų mokyklą eina, ar važiuoja dviračiu, ar tuo pačiu paspirtuku važiuoja gatvėmis, nes tiesiog nėra šaligatvių. Miestelyje 3 pėsčiųjų perėjos ir 2 kalneliai. Gal ir normalu, bet kad tarp jų atstumai maksimaliai po 30 metrų, o visur kitur tiesiog bėk per gatvę, važiuok gatve. Jokios strategijos, jokio mąstymo ir jokios atsakomybės. Ir atsitikus nelaimei kalti būtų vaikai kurie dabar faktiškai laisvalaikiu važinėja gatvėmis, nes kitur tiesiog nėra kur.

  5. AvatarAnonimas (IP: 78.57.198.117)

   Labai labai užjaučiam…
   Nežmoniškai skaudi žinia.
   Pažinojom Jūsų puikią šeimą
   Stiprybės Jums, tvirtybės
   Ps.buvę darželio draugai…

  6. Avataranonimas (IP: 86.100.153.3)

   Kada jau pakels mokėsčius už automobilius iki išsivysčiusių šalių lygio, kad tų mašinų būtų kuo mažiau, ir kuo daugiau ekologinių trasnporto priemonių. Dauguma Lietuvos piliečių jau taip protiškai atsilikę, kad nesuvokia, jog žudo ne tik aplinkinių, bet ir artimujų ir pačių sveikatą, gadindami orą ir daužidami žmones. Yra net tokių dalbajobų, kurie į parduotuvę mašina važinėja, nesugeba 2 km praeiti. Pastorėję supuvę žmonės, kurie važiuoja su klimatą žudančia transporto priemone į savo šudiną niekam nereikalingą darbą ir dar pakeliui kažką nutrenkia.

   • Avatarminde (IP: 86.100.8.77)

    tu debilas ?????

   • AvatarJonas (IP: 78.58.50.25)

    Jums reiktu išsiplaut galva su šaltu vandeniu, nekaltinki kitu, gal i darba pėstute vaikštot

  7. Avatargenius (IP: 78.57.231.234)

   o ką čia tiria LTSA? paspirtuko tehninę būklę?

  8. AvatarSlengietis (IP: 78.60.87.39)

   Slengiuose, ypač Ežero g. LABAI NESAUGU, daug avarijų. Visi tik lekia. Kada pasirūpins savivaldybė?

  9. AvatarSe (IP: 78.63.37.48)

   Valdžia važiavimo paspirtukais
   iki šiol nereglamentuoja, važiuojantys jais nesisaugo ir nesaugo aplinkinių, savivaldybės viešos tvarkos skyrius šiuo reikalu visiškai nesirūpina. Žodžiu, chaosas ir laukime naujų aukų. Užuojauta nukentėjusiems paspirtukininkams (jeigu ji dar reikalinga) ir jų sužalotiems bei artimiesiems.

   • Avatarlinas (IP: 78.57.231.234)

    KET skaityti reikia…

   • AvatarLinui (IP: 78.63.37.48)

    Ir ką tu perskaitai KET ? Kad
    realiai motorine transporto priemone esantis paspirtukas prilyginamas mechaniniam dviračiui ? Regis, visiškai nesuvoki problemos mąsto, jog paspirtukų ir elektrinių dviračių eismui reikalingas specialus reglamentavimas, nes tai yra iš esmės MOTORINĖ TRANSPORTO PRIEMONĖ, kurios įsibėgėjimas ir vidutinis greitis yra nepalyginamai didesnis nei paprasto dviračio. Manai esąs protingesnis už vokiečius, prancūzus, belgus ???

  10. AvatarOksana (IP: 82.135.141.202)

   uzuojauta! labai, labai gaila….

  11. AvatarLina (IP: 86.100.53.185)

   Tėvai kalti. Kaip gali tėvai išleisti į mokyklą 12-14 m. (ir tiek ,ir tiek skelbia…) ant paspirtuko į mokyklą ir Slengių važiuoti daug km? Tėvų nepriežiūra kūdikėlių, darželinukų, paauglių priveda prie jų luošinimo. Galima sakyti baisius žodžius : ‘Jų kaltė.Juos (tėvus) reikia bausti….Ir labai skaudžiai”. Vaikų ligoninėje daugybė vaikų po važiavimo su paspirtukais… O kiek dar suluošintų pėsčiųjų patekusių po jų “ratais”. Kam gimdo vaikus jei nesugeba, nenori jų prižiūrėti? Dar geriau kai ant paspirtuko stovi vyras ir 5-6 m. vaikas. Ir lekia 25 km /val greičiu. O kai ant dviračio važiuoja tėvai o vaikučiai už jų nugaros “trina’ nosytę į jų kuprinę ir t.t? Daug kvailių suaugusių kurie gal neturi kitaip “pasirodyti” kaip lėkti ant paspirtukų ir neislaikant dešinės ir kt. Tik gaila, kad tokie kvailiai priveda savo vaikus prie tragedijos…. Kur vaikų teisių tarnybos ?

   • AvatarHmm (IP: 78.62.146.131)

    Galvokite ką rašote….
    Užuojauta tėvams….

   • AvatarJonas (IP: 78.61.189.137)

    Man būtų labai idomu pažiūrėti kaip jūs tokioje situacijoje elgtumėtes… sakyčiau pats metas atsipeikėt, parodyti žmogiškumo ir bent jau pareikšti užuojautos, o ne knisti protą tėveliam, kurie ir taip labai sunku dabar… jeigu ir esate teisi, tai čia nebėra ir prasmės jų bausti. Manau, kad vaiko mirtis jau buvo pakankama bausmė… bjauru net žinoti, kad yra tokiu žmonių, kurie visiškai neturi empatijos…

   • Avatarminde (IP: 86.100.8.77)

    dar viena debile ?????

  12. Avatartomas (IP: 86.100.133.193)

   Gaila vaiko, aišku lėkė be atšvaitų, nesilaikė saugumo, pasekmės liūdnos.

  13. AvatarAnonim (IP: 86.100.12.229)

   Uzojauta artimesems! Labai jaunas berniukas gaila.
   Kaip taip sviesu buvo jug nepastebeti , 100 km / vaziavo tikrai! Nes taip butu spejas sustabditi masina

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.40.178)

    Vaziavo negreitai

   • AvatarAnonimas (IP: 88.119.37.25)

    Nejuokaukit, ten tokiu metu is vis jokio greicio nera, nezmoniski kamsciai. Liudininkai sake, isleke vaikas net neziurejes i sonus

   • AvatarGyventoja (IP: 78.57.222.17)

    Tik čia negyventis tokius komentarus rašyti gali… Būtent tą gatvė pilna greitį ribojančių kalniukų, vaikas iššoko į kelią pro stovinčių mašinų spūstį vairuotojui tiesiai po ratais – akivaizdu, kad vieni kitų tiesiog nematė, o dar rytinė saulė vairuotojui į akis… Perėja ir šalmas šioje situacijoje turbūt būtų gelbėję….

   • AvatarGyventoja (IP: 78.57.222.17)

    Tik čia negyventis tokius komentarus rašyti gali… Būtent tą gatvė pilna greitį ribojančių kalniukų, vaikas iššoko į kelią pro stovinčių mašinų spūstį vairuotojui tiesiai po ratais – akivaizdu, kad vieni kitų tiesiog nematė, o dar rytinė saulė vairuotojui į akis… Perėja ir šalmas šioje situacijoje turbūt būtų gelbėję….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt