P0

Draugas su uodega

Pasiūlymai augintinių gerovei užtikrinti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-23


Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) tarpinstitucinė darbo grupė dėl gyvūnų augintinių gerovės kontrolės probleminių klausimų pateiks Vyriausybei pasiūlymus, kaip efektyviai užtikrinti gyvūnų augintinių gerovę ir užkirsti kelią nelegaliai daugintojų veiklai.

Siūlymus parengė įvairių valstybės institucijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, išnagrinėję esamą situaciją, teisinę bazę ir remdamiesi kitų šalių patirtimi.

ŽŪM pranešime teigiama, jog viešojoje erdvėje nuskambėję žiauraus elgesio su gyvūnais atvejai atskleidė faktus apie šešėlinį nelegalių daugyklų verslą ir spragas ne tik Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos veikloje, todėl buvo sudaryta speciali darbo grupė pasiūlymams, kaip situaciją pagerinti, parengti.

Statistiniais duomenimis, apie 70 proc. namų ūkių šalyje laiko bent vieną šunį arba bent vieną katę. Skaičiuojama, kad Lietuvoje yra apie 500 tūkst. šunų ir apie 650 tūkst. kačių.


  2020-09-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt