P0

Miestas

Tarp aktyviausių Lietuvos bendruomenių – paupiškiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-25


Jau penktą kartą Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Mykolo Romerio universitetas pagerbė aktyviausias Lietuvos bendruomenes ir paskelbė respublikinio bendruomenių konkurso nugalėtojus.  Tarp nugalėtojų – ir viena Klaipėdos miesto savivaldybės bendruomenė.

Bendruomenių apdovanojimai

Pranešama, kad nominacija „Vietos bendruomenės sėkmės istorija“ įteikta Klaipėdos miesto savivaldybės Paupių bendruomenei. Tik trečius metus gyvuojanti bendruomenė jau įgyvendino nemažai iniciatyvų: jos pastangomis buvo  užkirstas kelias krematoriumo statybai Klaipėdos miesto Paupių gyvenamajame rajone, įgyvendinti įvairūs kultūriniai ir sportiniai projektai, veikia saugios kaimynystės grupė.

Nominacija „Bendruomeniškiausia seniūnija arba savivaldybė“ atiteko Pasvalio savivaldybei, nominacija „Kultūros kolektyvais garsi vietos bendruomenė” – Raudondvario miestelio bendruomenės atstovams. Nominaciją „Sveiką gyvenseną propaguojanti vietos bendruomenė“ pelnė bendruomenė „Upytės žemė“ (Panevėžio rajono savivaldybė). „Vietos bendruomenės lyderis – vadybininkas” nominaciją pelnė „Krakių žiburiai“ (Skuodo rajono savivaldybė) bendruomenės pirmininkė Regina Ramanauskienė.

Pasak Mykolo Romerio universiteto (MRU) rektorės prof. dr. Inga Žalėnienės, iniciatyvios ir drąsios bendruomenės savo pavyzdžiu parodo, kiek daug gali nuveikti kiekvienas žmogus. Apdovanojimų iniciatoriaus MRU profesorius dr. Saulius Nefas pabrėžė, kad bendruomenių iniciatyvos ir darbai sutelkia žmones, įkvepia pasitikėjimo savo jėgomis.


  2020-09-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt