P0

Mums rašo

Žiema užklupo nepasiruošus… (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-25


Uostamiesčio Kooperacijos gatvėje gyvenantis klaipėdietis pranešė, kad jis kartu su kaimynai gali džiaugtis nematyta bobų vasaros atrakcija – dirbtiniu sniegu.

„Kooperacijos g. 3. renovuoja namą ir ant stogo deda putoplastą bei jį skuta, o vėjas visas tas daleles išnešioja po visus aplinkinius kiemus, patenka į laiptines, balkoną, pro atvirą langą į namus. Čia jau net nekalbu apie ekologiją. Ar taip turi dirbti statybininkai? Pernai priešais namą renovavo ir nieko panašaus nebuvo. Stogui renovuoti naudojo FIBO blokelius, o tie, matyt, taupo ir naudoja putoplasto blokelius bei jį skuta, lygina viršuje”, – pasakojo klaipėdietis, priminęs, kad tokios putoplasto dalelės gamtoje juk neyra.


  2020-09-25

  Vienas komentaras apie “Žiema užklupo nepasiruošus…”

  1. AvatarD.Ž. (IP: 86.100.53.185)

   Puikus ( graudus) pranešimas. Putoplastas kaip ir rašo pilietiškas klaipėdietis suyra per šimtus metų… Bet… Nuo Kooperacijos gt. jis sėkmingai pateks (jau pateko) į Tryn. tvenkinį iš ten į Dangę, iš ten į marias, iš ten į jūrą… Ir paskutinė , ar priešpaskutinė stotelė,- žuvys, žmogus… Jau jose yra vaistų atliekų (ne tik aspirinas…) ir plastiko atliekų..
   Pavojus didelis … Būkite geras,tai sakau Koop. gt. šauniam gyventojui – persiųskit foto į Klaipėdos AA inspekciją, į LR AA agentūrą (Vilnius),… Būtų gerai ,kad tai sužinotų ir miesto meras, taip pat EK komisaras V. Sinkevičius… Taip, taip… Aišku ir sav. administratorius, sav-bės Aplinkos aps. skyrius ir jos vedėja R. Jievaitienė. Tie kurie vykdo jūssų namo renovaciją, stogo dengimą putoplastu įvardinkit JUOS. Galime ir kartu tai daryti.Rašykir – El.p. zaliadalia@balticum-tv.lt; Būkim budrūs, neleiskim naikinti gamtinės aplinkos. JI ir taip jau – sunkiai serga….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt