P0

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas” sėkmingai pradėjo Baltijos rankinio lygos savaitgalį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-26


Klaipėdos „Dragūno” rankininkai šeštadienį sėkmingai pradėjo Baltijos rankinio lygos savaitgalį. Namuose rezultatu 32:26 (19:9) klaipėdiečiai nukovė HC „Kehra” ekipą iš Estijos.

Pirmame kėlinyje „Dragūnui” žaidimas ėjosi lyg per sviestą – sklandžios atakos ir tikslus, drausmingas žaidimas nulėmė, kad pavyko susikurti dviženklę persvarą.

Tačiau po pertraukos žaidimas pasikeitė, prarado stabilumą. Antrąjį kėlinį varžovai pradėjo atkarpa 0:4, o vėliau ne sykį pasinaudojo klaipėdiečių klaidomis. Vis dėlto aikštelės šeimininkai sugebėjo išlaikyti žaidimo kontrolę savo rankose ir savo Baltijos čempionato taškų kraitį papildė dviem taškais.

„Dragūnui” po 5 įvarčius pelnė Gabrielius Virbauskas ir Gytis Šmantauskas, po 4 įmetė Laurynas Simonavičius ir Lukas Juškėnas, po 3 pridėjo Deividas Virbauskas (1 iš 7 m), Ignas Savičius ir Benas Butkus, 2 – Mykolas Lapiniauskas, po 1 – Edvinas Aidukonis, Orestas Biknius ir Tomas Valentukevičius (iš 7 m).

„Siekėme pergalės. Žaidėme du skirtingus kėlinius. Pirmas kėlinys buvo labai geras, antras – tikrai blogas. Dar yra kur dirbti. Manau, jei būtume pirmąjį kėlinį žaidę taip, kaip antrąjį, būtų buvę kur kas sunkiau. Sunku pasakyti, kodėl tie kėliniai tokie skirtingi. Mes kiekvienais metais ieškome savo žaidimo, jis dar banguojantis. Prošvaisčių yra, bet reikia dirbti. Pirmame kėlinyje mums padėjo Gyčio Šmantausko grįžimas, išėjome susikaupę, buvo drausmė, vykdėme, ką treneris sakė. Buvo ir sėkmės, bet taip ir turėtume žaisti”, – komentavo komandos kapitonas Arvydas Bučius.

Sekmadienį „Dragūnas” savoje aikštelėje Taikos pr. 61A susitiks su dar viena komanda iš Estijos – „Viljandi” HC. Rungtynių pradžia – 14 val.

Po šių rungtynių, 16.15 val., toje pačioje aikštelėje sezoną pradės Lietuvos rankinio federacijos pirmoje lygoje rungtyniausiančios dvi Klaipėdos ekipos –  „Mėmelis” ir  „Viesulas-Dragūnas”.


  2020-09-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt