P0

Spyglys

BMW. Ir viskas tuom pasakyta* (3)

Spyglys
2020-09-28


Spyglys sulaukė klaipėdiečio, šeštadienį besilankiusio mugėje, vykusioje prie Liepų gatvėje esančio prekybos centro, laiško. Žmogus pasidalino nuotrauka, kurioje matyti, kaip šio renginio metu pilietis, vairuojantis vieną iš naujausių BMW, pastatė savo mažulę.

Palyginimui klaipėdietis atsiuntė nuotrauką, kurioje matyti dar brangesnis automobilis „Lamborghini Urus”. Jo vairuotojas kažkodėl nesibodi pastatyti savo automobilio labai tvarkingai ir net tarp dviejų kitų mašinų.

Akivaizdu, jog eilinį kartą tvirtinasi diagnozė, dažniausiai būdinga tik BMW savininkams.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-09-28

  3 komentarai “BMW. Ir viskas tuom pasakyta*”

  1. AvatarEch (IP: 188.69.223.49)

   O ko stebėtis?
   BMW…BUKAS MAŠINOS VAIRUOTOJAS.

  2. AvatarEk (IP: 78.57.249.93)

   Prie AKROPOLIO nuo kino salės pusės įėjimo ten pastoviai tokie jau etatiniai “invalidai” stovi. Invalido lipduką neprisiklijavę, o pametę ant panelės, kad baudos negautų…)))

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt