P0

Regionas

Kvies panirti į kultūros jūrą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-28


Spalio 2 d., penktadienį, pirmą kartą Palangoje rengiamas kultūros forumas „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“, kuris vyks Palangos kurhauzo salėje.

Šis nemokamas renginys skirtas bendruomenės nariams, kultūros ir meno srities specialistams. Idėja surengti šį forumą vystėsi apie metus, dėl pasaulinės epidemijos iš pavasario renginys buvo perkeltas į rudenį.

Forumas skirtas tobulinti kūrybiškumo gebėjimus bei pasidalinti gerosiomis patirtimis, kurios praturtins kiekvieno ir ypatingai kultūros sektoriaus atstovų darbą.

Renginys, kuris, tikimasi taps tradiciniu, vadovaujasi šūkiu – „Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“. Jo metu kviečiama pasinerti į kūrybiškumą, susipažinti su kultūros srities specialistais bei kūrėjais ir įgyti naujų žinių.

Forume dalyvaus kultūros srities atstovai iš pajūrio regiono ir Lietuvos.

Palangos miesto kultūrinį lauką pristatys Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė ir Palangos gintaro muziejaus vyr. muziejininkė, tarptautinių ir nacionalinių projektų koordinatorė Regina Makauskienė.

Uostamiesčio „Taško“ teatro direktorius Paulius Kavoliūnas pakvies į kūrybiškumo lavinimo veiklą, dr. Julius Burkauskas iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto suteiks praktinių žinių apie streso įveikimą ir jo valdymą.

Forume taip pat svečiuosis Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ direktorė Edita Lubickaitė bei Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro kultūrinės veiklos vadybininkė Inga Norkūnienė, kurios pasidalins gerosiomis patirtimis. Taip pat į renginį atvyks žinoma menininkė Jolita Vaitkutė, kurianti iš netradicinių medžiagų.

Renginį organizuoja Palangos kultūros ir jaunimo centras, jo partneris – Lietuvos kultūros centrų asociacija, projektą iš dalies finansuoja Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

 


2020-09-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt