Uostas ir jūra

Iš tanklaivio – į Jūrininkų ligoninę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-29


Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad antradienį, apie 13.30 val., Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras iš laivo „Gemini Sun“, stovinčio prie Būtingės terminalo, agento gavo pranešimą, kad įgulos nariui atsirado sveikatos problemų su širdimi.

Informaciją perdavus Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų operatyviniam budėtojui, greitajai pagalbai ir policijai buvo priimtas sprendimas nedelsiant pakelti sraigtasparnį ir pacientą perskraidinti į Jūrininkų ligoninę.

Po valandos Karinių oro pajėgų sraigtasparnis nusileido Jūrininkų ligoninės teritorijoje ir asmuo buvo perduotas medikams.


  2020-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt