P0

Uostas ir jūra

Iš tanklaivio – į Jūrininkų ligoninę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-29


Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad antradienį, apie 13.30 val., Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras iš laivo „Gemini Sun“, stovinčio prie Būtingės terminalo, agento gavo pranešimą, kad įgulos nariui atsirado sveikatos problemų su širdimi.

Informaciją perdavus Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų operatyviniam budėtojui, greitajai pagalbai ir policijai buvo priimtas sprendimas nedelsiant pakelti sraigtasparnį ir pacientą perskraidinti į Jūrininkų ligoninę.

Po valandos Karinių oro pajėgų sraigtasparnis nusileido Jūrininkų ligoninės teritorijoje ir asmuo buvo perduotas medikams.


Uosto vidus kompas

2020-09-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt