P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdos apskrityje – šeši nauji koronaviruso atvejai (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-30


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 115 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų, šeši jų – Klaipėdos apskrityje.

Kaip užsikrėtė Klaipėdos apskrityje susirgę žmonės, nedetalizuojama, su židiniais jie nesusiję. Specialistai nagrinėja užsikrėtusiųjų maršrutus.

55 atvejai registruoti Kauno, 22 – Vilniaus, 19 – Šiaulių, šeši – Telšių, keturi – Panevėžio, du –  Alytaus ir vienas –  Marijampolės apskrityse.

NVSC informuoja, kad Lietuvoje iš viso patvirtinti 4693 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 2217 asmenų, 72 – Klaipėdos mieste, 2365 – pasveiko.


2020-09-30

4 komentarai “Klaipėdos apskrityje – šeši nauji koronaviruso atvejai”

  1. Sergu. Ir ką? Mėgstu vaisius ir juodą šokoladą. Laukiu lankytojų. Pasidalinsim liga, nsgaila. Linkiu visiems sveikatos ir geriau nesirgt jokia liga.

  2. Ir kur tie užsikrėtusieji yra, parodykit!!! Nueisiu aplankyti. Man atrodo tie visi ale “užkrėstieji” sėdi namie be ligos požymių. Kiek galima tuos vėjus rašyti. NUSIBODOT!!!!!!!!!!!!!

    • Miesto ligoninėje, infekciniam skyriuje šeši ar aštuoni, likusieji ambulatoriškai, viso mieste 72 asmenys. Įskaitant jog mieste apie 150000 gyventojų skaičiai atrodo juokingi tačiau jei dauguma taip abejingai ir naiviai vertins situaciją tai viskas gali žaibiškai pasikeisti.

    • Sergame ir su simtomais🙄,linkiu jums būti sveikai ir nesityčioti iš tų kurie jau susirgo šia liga. Mes išgysime😊

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt