P0

Transportas

Pareigūnų dėmesys Slengiams neslūgsta (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-30


Po kelių iš eilės nelaimėmis pasibaigusių eismo įvykių Slengiuose policijos pareigūnai šiai priemiestinei uostamiesčio gyvenvietei skiria padidintą dėmesį.

Trečiadienio popietę Klaipėdos apskrities kelių policijos pareigūnai vėl tikrino, kaip kelių eismo taisyklių čia laikosi dviračių ir paspirtukų vairuotojai.

Skelbiama, jog per pora valandų trukusią priemonę pareigūnai patikrino kelias dešimtis dviračiais ir paspirtukais važiavusių asmenų ir užfiksavo šiuos pažeidimus: du 7 metų vaikai važiavo keliu be tėvų priežiūros ir nedėvėjo šalmų bei šviesą atspindinčių liemenių, viena moteris taip pat važiavo be ryškiaspalvės liemenės, o ant dviračio nebuvo šviesos žibintų – viena iš šių priemonių yra privaloma ir dieną, važiuojant keliu. Du vyrai vairavo netvarkingus dviračius – ant jų ratų nebuvo atšvaitų ir skambučio, dar vienam dviratininkui pareigūnai nustatė 0,26 prom. neblaivumą. Atsakomybės neišvengs ir vienas automobilio vairuotojas, kuris nesegėjo saugos diržo. Per pora valandų mobiliuoju greičio matuokliu, vadinamuoju trikoju, Slengiuose užfiksuota 15 greičio viršijimo atvejų.

Per rugsėjį Slengiuose, kelių policijos duomenimis, įvyko trys skaudūs eismo įvykiai, per kuriuos nukentėjo nepilnamečiai – vienas, važiavęs elektriniu paspirtuku, žuvo, dar du buvo sužaloti. Nuo metų pradžios visame Klaipėdos rajone įvyko 15 eismo įvykių, kuriuose nukentėjo nepilnamečiai.

Tuo metu šį šeštadienį, spalio 3 d., 14 val. vietos bendruomenė rengia taikią protesto akciją. Jos metu bus reikalaujama, kad gyvenvietėje būtų sutvarkytos pėsčiųjų perėjos, įrengti greičio ribojimo kalneliai, pastatyti greitį ribojantys ženklai, sutvarkyti pėsčiųjų takai, gatvių apšvietimas, įrengta viešojo transporto stotelių ir kt.

Eisena prasidės prie klinikos, Ežero g. 43, ir žygiuos iki Smeltaitės-Bertuliškės g. sankryžos.


  2020-09-30

  Vienas komentaras apie “Pareigūnų dėmesys Slengiams neslūgsta”

  1. AvatarMarija (IP: 78.57.193.166)

   Pasirodo, turi atsitikti nelaimė, kad saugaus eismo sąlygomis susidomėtu politikai ir pareigūnai. Tai norime pranešti, kad sekanti nelaimės stotelė bus Tauralaukis. Paanalizuokite, kokios sąlygos vaikams judėti sudarytos šioje gyvenvietėje, kaip laksto gaideliai su BMW, kiek trūksta kelio ženklų, kalnelių. kaip įrengtos autobusų stotelės. Iki nelaimės – vienas žingsnis.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt