Angelų sargų dieną paminėjo kukliau

Miestas
Avatar photoPalmira Martinkienė
2020-10-02

Penktadienio popietę į Klaipėdos Šv. Juozapo darbininko bažnyčią rinkosi beveik vien tik uniformuoti vyrai ir moterys – čia kukliau, nei įprastai, paminėta profesinė policijos šventė – Angelų sargų diena.

Palmiros Mart nuotr.

Ta proga iš Telšių į uostamiestį pas buvusius kolegas atvyko buvęs ilgametis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas Vilius Viktoravičius, kuris ir koncelebravo Šv. mišias.

Jas tradiciškai pradėjęs su sveiko humoro doze, gerokai trumpesniam, nei kad būna, pamokslui kunigas pasirinko Angelo sargo motyvą. Buvęs kapelionas linkėjo pareigūnams angelais sargais būti ne tik visuomenei, ne tik tada, kai vilkima uniforma, bet ir ne tarnybos metu, kasdieniame gyvenime, savo artimiesiems.

Po Šv. mišių policijos komisariato vadovybė padėkomis ir paskatinimais pagerbė tarnyboje nusipelniusius pareigūnus. Taip pat bažnyčioje prisiekė ir keliolika naujų pareigūnų.

Didesnių iškilmių, tradicinės šventės visuomenei, kinologų pasirodymų šiemet atsisakyta dėl šalyje tebesitęsiančios koronavirusinės infekcijos epidemijos. Saugumo sumetimais šventei pasirinkta ir didesnė Šv. Juozapo darbininko bažnyčia.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Kretingoje vyks pratybos, naktį - komendanto valanda

Šį šeštadienį ir sekmadienį Kretingos mieste ir apylinkėse vyks bendros Lietuvos šaulių sąjungos, Lietuvos kariuomenės, Lietuvos policijos, Viešojo saugumo tarnybos, ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Pasieniečiai Vilniaus oro uoste sulaikė policijos ieškomą klaipėdietį

Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Norvegijos už tos šalies įstatymų pažeidimus išsiųstą klaipėdietį, vengusį teisingumo Lietuvoje. Pasak Valstybės sienos ...
2024-05-23
Skaityti daugiau

Veidai

Džiaugiasi įgyvendinusios svajonę tapti policininkėmis

Ugnė Gedminaitė ir Inesa Grišmanauskaitė tarnybą Klaipėdos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriuje pradėjo maždaug prieš dvi savaites. Inesai pirmieji įvykiai, ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This