P0

Miestas

Angelų sargų dieną paminėjo kukliau

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-10-02


Penktadienio popietę į Klaipėdos Šv. Juozapo darbininko bažnyčią rinkosi beveik vien tik uniformuoti vyrai ir moterys – čia kukliau, nei įprastai, paminėta profesinė policijos šventė – Angelų sargų diena.

Palmiros Mart nuotr.

Ta proga iš Telšių į uostamiestį pas buvusius kolegas atvyko buvęs ilgametis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kapelionas Vilius Viktoravičius, kuris ir koncelebravo Šv. mišias.

Jas tradiciškai pradėjęs su sveiko humoro doze, gerokai trumpesniam, nei kad būna, pamokslui kunigas pasirinko Angelo sargo motyvą. Buvęs kapelionas linkėjo pareigūnams angelais sargais būti ne tik visuomenei, ne tik tada, kai vilkima uniforma, bet ir ne tarnybos metu, kasdieniame gyvenime, savo artimiesiems.

Po Šv. mišių policijos komisariato vadovybė padėkomis ir paskatinimais pagerbė tarnyboje nusipelniusius pareigūnus. Taip pat bažnyčioje prisiekė ir keliolika naujų pareigūnų.

Didesnių iškilmių, tradicinės šventės visuomenei, kinologų pasirodymų šiemet atsisakyta dėl šalyje tebesitęsiančios koronavirusinės infekcijos epidemijos. Saugumo sumetimais šventei pasirinkta ir didesnė Šv. Juozapo darbininko bažnyčia.


  2020-10-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt