INGAJA pristato svajingą debiutinį albumą „Reverie”

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2020-10-02

Gilios indie muzikos atlikėja INGAJA iš Klaipėdos pristato naują debiutinį albumą, pavadinimu „Reverie” – svajingas susimąstymas.

INGAJA. Domo Rimeikos nuotr.

„Šiuo albumu stengiausi perduoti malonią svajingą būseną, kurioje pati dažnai esu ir kuriu, tad tikiu, kad klausytojai taip pat maloniai svajingai mano muziką išklausys”, – pranešime žiniasklaidai sako atlikėja.

Albume, taip pat išleistame ir plokštelės pavidalu, 9 kūriniai, kviečiantys prisijungti į muzikinę kelionę ir atrasti joje save, išgirsti tai, kas artima.

„Reverie” singlas „Yesterday Was Hard” buvo išskirtinai pristatytas per „Sapiens Music” kanalą, o išankstinė viso albumo perklausa vyko neįprastu silent disco formatu Smiltynės paplūdimyje, kur klausytojai galėjo pasinerti į muziką, mėgaudamiesi saulėlydžio į jūrą vaizdais.

„Albumas gilesnis ir sodresnis savo skambesiu, su ambient potėpiais, bet gitara ir akustiškas skambesys išlieka, nes nuo to prasidėjo visas muzikinis kelias”, – 2017 m. INGAJA išleido savo pirmąjį mini albumą „Darkness”, o debiutinis albumas „Reverie” yra kantriai išlauktas, nes turėjo pasirodyti dar praėjusiais metais.

Sparčiai ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų populiarėjanti atlikėja savo kūryba pasakoja autentišką istoriją, perteikia muzikos sintezę su gamta ir nuoširdžiais išgyvenimais. „Albumas „Reverie” yra mano vidinio pasaulio refleksija, jausmų žemėlapis, kuriuo keliauju už kasdienio pasaulio ribų. Čia daug erdvės, į kurią įžengti galima tik per vidinius potyrius. Tai ne tik muzika, tai kelionė laisvės link. Mes visi pradedame nuo tuščio lapo, kuris laikui bėgant virsta šimtais vidinio pasaulio puslapių”, – „Reverie” prasmę atskleidžia INGAJA.

* Albumo leidimą dalinai finansuoja AGATA muzikos leidybos finansavimo fondas.

Videonuoroda:  https://www.youtube.com/watch?v=4o-WAm1DD6o

Žymos:

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kultūra

Po tiltu - miesto ir jį supančios gamtos garsų koncerto premjera

Po Mokyklos gatvės tiltu – specialiai kuriamas šviesų dizainas, atlikėjos Ingaja balo ir specialiai festivalio užsakymu sukurtos autorinės Audriaus Šimkūno ...
2023-10-23
Skaityti daugiau

Kultūra

Atlikėja Ingaja Parodų rūmuose pristatys muzikinį projektą „Banguoti“

Spalio 20 d., penktadienį, 18.30 val., Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose atlikėja, dainų autorė ir kompozitorė iš Klaipėdos, ...
2023-10-19
Skaityti daugiau

Kultūra

Klaipėdos muzikantai vienijasi dėl kilnaus tikslo

Vasario 15 d., šeštadienį, Klaipėdos muzikinis klubas „Jazzpilis“, įsikūręs senosios „Baltijos“ laivų statyklos valgyklos pastate, inicijuoja paramos koncertą, kurio metu ...
2020-02-13
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This