P0

Miestas, Svarbu

Pagaliau pradėjo ieškoti naujų patarėjų

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-10-02


Praėjus pusmečiui po to, kai pradėjo funkcionuoti naujoji Klaipėdos savivaldybės administracijos struktūra, pagaliau paskelbti konkursai likusioms dviem iš naujai suformuotų vyriausiųjų patarėjų pareigybėms užimti. Tokie etatai įsteigti, nes reformos metu buvo panaikinti visi šeši departamentai ir jų direktorių pareigybės.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Iki tokios reformos pradžios jau buvo atsisveikinta su Miesto ūkio departamento direktoriumi Liudviku Dūda, nes jis nebebūtų galėjęs dirbti valstybės tarnyboje, mat sulaukė pensinio amžiaus. Likę keturi departamentų direktoriai – Ričardas Zulcas, Kastytis Macijauskas, Aldona Špučienė ir Deividas Petrolevičius tapo vyriausiais patarėjais. Prie jų dar prisijungė ir Projektų priežiūros poskyrio vedėjas Gintaras Dovidaitis bei Socialinės infrastruktūros skyriaus vedėja Inga Kubilienė.

Buvusiai Ugdymo ir kultūros reikalų departamento direktorė Nijolė Laužikienė atsisakius tokio pasiūlymo ir savo noru pasitraukus iš darbo savivaldybėje liko neužimta vyriausiojo patarėjo ugdymo ir kultūros sričiai pareigybė. Taip pat jau ieškoma žmogaus, kuris galėtų rūpintis inovacijų sritimi.

Norintieji pretenduoti į kultūros srities patarėjo vietą privalo turėti aukštąjį išsilavinimą viešojo administravimo, kultūros studijos, politikos mokslų arba pedagogikos studijų krypties. Taip pat reikalaujama turėti ne mažiau kaip 5 metų darbinę patirtį. Jos reikės ir pretenduojant į kitą patarėjo vietą, tačiau čia privaloma turėti aukštąjį išsilavinimą vadybos, viešojo administravimo, informacijos sistemų arba komunikacijos studijų kryptyse.

Kultūros srities patarėjui skaičiuojant algą bus taikomas pareiginės algos koeficientas 13, o inovacijų – 14,5.

Savivaldybės atstovai buvo minėję, kad konkursai tiek ilgai nebuvo skelbiami, nes jų dėl pandemijos nevykdė Valstybės tarnybos departamentas. Tačiau pastarojo visuomenės informavimo specialistė Lina Biekštaitė informavo, kad konkursai vyko ir karantino metu, tik jie buvo nuotoliniai. Anot jos, vien per karantiną buvo suorganizuota daugiau nei 400 nuotolinių valstybės tarnautojų konkursų bei pakaitinių atrankų.


  2020-10-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt