P0

Spyglys

Romandas prieš Nijolę – 2:1* (1)

Spyglys
2020-10-02


Socialiniuose tinkluose pilna kandidatų į Seimą paverkšlenimų, kad konkurentai klijuoja plakatus su savo veidais ant gražesnių jų plakatų, kuriuose, žinoma, kad gražesni veidai. Tačiau kur kas drastiškesnę kovą, kurios nelydi jokie vieši verkšlenimai, Spyglys užfiksavo Klaipėdos pašonėje, kur suformuota Mėguvos apygarda.

Spygliui periodiškai tenka pristatyti savo darbo ataskaitas į Purmalius, kur registruota „Atvirą Klaipėdą” valdanti viešoji įstaiga. Benešdamas tas ataskaitas jis ir pastebėjo tą bekompromisę kovą dėl čia stovinčio prestižinio reklaminio stendo, kuri prasidėjo ant jo atsiradus kandidato Romando plakatui. Į tai buvo atsakyta keturgubu smūgiu – dingo santūri Romando šypsena ir vietoje jos atsirado du kandidatės Nijolės veideliai, o kad nebūtų per mažai, buvo dar prisegtas ir josios lansktinukas.

Visgi ilgai laukti neteko ir neliko ant stendo nei Nijolių, nei lankstinuko. Šiomis dienomis čia ir vėl karaliauja Romandas, nors ir mažesnio formato.

Kadangi iki finišo tiesiosios dar daugiau nei savaitė, net ir įžvalgusis Spyglys nesiryžta prognozuoti, kas ką galiausiai čia patvarkys.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-10-02

  Vienas komentaras apie “Romandas prieš Nijolę – 2:1*”

  1. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt