P0

Kriminalai ir nelaimės

Girtą vairuotoją sulaikė degalinėje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-03


Angelų sargų dienos proga policijos pareigūnai galėjo atsikvėpti, nes per praėjusią parą Klaipėdos apskrities vyriausiame komisariate užregistruoti vos du pranešimai apie nusikalstamas veikas.

Klaipėdos policija praneša, jog penktadienio vėlų vakarą, 23.21 val., Klaipėdoje, Manto g. esančioje degalinėje, sulaikytas 38 metų vyras, kuris automobilį „Nissan“ vairavo būdamas neblaivus – jam nustatytas 2,64 prom. girtumas.

Suvestinėje taip pat yra įrašas apie vagystę. Klaipėdos rajone, Derceklių kaime, kaip įtariama, per langą įsibrovus į gyvenamąjį namą, pavogti įvairūs daiktai. Žala 3340 eurų. Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl vagystės.


  2020-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt