P0

Miestas

Klaipėdoje – 697 297 Eur laimėjimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-03


Loterijos „Eurojackpot“ žaidėjas iš Klaipėdos laimėjo 697 297 Eur. Tai – trečias kartas per trumpiau nei penkis mėnesius, kai Lietuvoje laimimas antras pagal dydį „Eurojackpot“ prizas, priklausantis 5+1 kategorijai.

Laimėjimą šiam žaidėjui atnešė asmeninis laimingų skaičių derinys. Laimingas bilietas pirktas parduotuvėje „Rimi“, esančioje Taikos pr. 64, Klaipėdoje.

Žaidėjas iš Klaipėdos kartu su dar dviem „Eurojackpot“ žaidėjais – vokiečiu ir vengru – atspėjo 5 pagrindinius ir 1 papildomą skaičių iš 2 galimų, taip į tris dalis pasidalijo beveik 2,1 milijono eurų.

Klaipėdiečio laimėjimas – rekordinis, gerokai lenkia ankstesnius 2020 m. „Eurojackpot“ laimėjimus. Birželio pabaigoje 362 616 eurų sumą laimėjo Antanas iš Palangos, o paskutiniame rugpjūčio žaidime 585 700 eurų atiteko jaunuoliui iš Elektrėnų.

Laimingasis klaipėdietis laukiamas centrinėje loterijos atstovybėje Vilniuje.


  2020-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt