P0

Kriminalai ir nelaimės

Su įkalčiais sulaikytas narkotikų platinimu įtariamas vyras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-06


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad jo pareigūnai su įkalčiais sulaikė asmenį, įtariamą platinus narkotikus.

Pirmoji operacija įvyko dar rugpjūtį Klaipėdoje, Medelyno ir Skardžio g. sankryžoje. Vienoje iš Kretingos įmonių dirbantis šio miesto gyventojas automobilyje turėjo kokaino ir psichotropinės medžiagos – amfetamino. Šis 36 m. amžiaus vyriškis teisėsaugai žinomas, anksčiau teistas už suklastoto dokumento panaudojimą ir plėšimą.

Tą pačią dieną tęsiant tyrimo veiksmus Klaipėdoje, Pušyno gatvėje, buvo sulaikytas minėtas narkotines (psichotropines) medžiagas įtariama platinęs, anksčiau už vagystę teistas, niekur nedirbantis klaipėdietis. Pastarojo asmens kratos metu rasta apie 100 g (didelis kiekis) kokaino.

Kratos sulaikytojo gyvenamojoje vietoje metu taip pat rasta įtariama kokaino, dvejos elektroninės svarstyklės su kokaino pėdsakais, anabolinių androgeninių steroidų (dopingo medžiagų) bei apie 16 000 eurų (pinigų kilmė tikslinama).

Įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau vienam iš jų paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Kitam įtariamajam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, kuri vėliau pakeista į intensyvią priežiūrą.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 8 iki 10 metų.


  2020-10-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt