P0

Švietimas

„Temidės” konkurse triumfavo moksleiviai iš Palangos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-07


Antrajame teisinių žinių konkurso „Temidė” etape rungėsi moksleivių komandos, geriausiai įveikusios  pirmąjį – protų mūšio – etapą, kuris vyko Klaipėdos apskrities miestuose ir rajonuose.

Antrajame etape – „Pabėgimo kambarys” – moksleiviai greičiau nei per 45 minutes turėjo pabėgti iš kambario, spręsdami įvairias užduotis, ieškodami netikėčiausiose vietose paliktų užuominų, kodų ir slaptažodžių. Rasti išėjimą reikėjo naudojantis tik savo žiniomis ir nuojauta – įsinešti mobiliuosius telefonus, planšetes ar kitus asmeninius daiktus buvo draudžiama.

Sumaniausia ir greičiausia šiemet buvo Palangos moksleivių komanda. Antrą vietą iškovojo Rietavo, o trečią – Klaipėdos rajono moksleivių komandos.

Į finalinį „Temidės” konkurso etapą paprastai vykdavo antrojo etapo nugalėtojai. Šiemet nutarta, kad Klaipėdos apskričiai atstovaus jungtinė komanda, sudaryta iš sumaniausių ir aktyviausių stipriausių komandų atstovų. Finalinėse, sostinėje vyksiančiose „Orientavimosi varžybose“ turėtų susirungti 10 geriausių moksleivių komandų iš visos šalies.

Policijos organizuojamas moksleivių teisinių žinių konkursas „Temidė“ rengiamas jau ne vienerius metus. Juo siekiama ugdyti jaunosios kartos teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, skatinti jaunimo pilietiškumą, diegti atsakomybės sampratą. Šiame konkurse dalyvauti gali moksleiviai nuo 14 m. amžiaus, komandą sudaryti turi penki aktyvūs ir žingeidūs jaunuoliai.


  2020-10-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt