P0

Miestas

Minės kovos su prekyba žmonėmis dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-08


Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis diena bus minima visuose didžiuosiuose šalies miestuose. Klaipėdoje ji vyks spalio 16 d., kitą penktadienį, 14 – 17 val. Atgimimo aikštėje bei Dangės krantinėje tarp Pilies ir Biržos tiltų.

Minėjimą rengia Klaipėdos socialinės ir psichologinės pagalbos centras su Nacionaline asociacija prieš prekybą žmonėmis, kuri vienija pagrindines šalies nevyriausybines organizacijas, teikiančias kompleksinę pagalbą prekybos žmonėmis aukoms.

Bendradarbiaujant su Lietuvos policija, savivaldybėmis, bendruomenėmis rengiama socialinė kampanija apie prekybą žmonėmis –  performansas „Pirmiausia paskutinė mergina“ („The Last Girl First“).

Vyks interaktyvūs pasirodymai seksualinio išnaudojimo tema, bus įrengta erdvė susitikimams ir pokalbiams su renginio dalyviais ar žiūrovais, kitoms prevencinėms veikloms vykdyti.

Policija skalbia, jog tuo bus siekiama jaunimui ir Klaipėdos bendruomenės nariams priimtina forma skleisti informaciją apie seksualinio išnaudojimo prostitucijos tikslais, prekybos žmonėmis ir asmenų įtraukimo į tai pavojus. Renginio metu bus aiškinama ir kokią pagalbą gali gauti prekybos žmonėmis aukos, kur galima kreiptis informacijos ar pagalbos, patekus į prekybos žmonėmis pinkles.

Renginyje dalyvaus Socialinių mokslų kolegijos studentai ir jų vaidybos dėstytoja, aktorė, Pagalbos moterims linijos savanorė Eglė Jackaitė.

Siekiant reguliuoti dalyvių srautus, organizatoriai prašo į renginį registruotis iš anksto čia.


  2020-10-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt