P0

Fotoreportažai, Svarbu, Transportas

Klaipėdos „Regitra” išsikrausto į naują vietą

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2020-10-09


Nuo ateinančio antradienio, spalio 13-osios, „Regitros” paslaugos Klaipėdoje bus teikiamos naujoje vietoje – Šiaurės pr. 25, kur pastatytas naujas 3 mln. eurų atsiėjęs pastatas, įrengtos egzaminavimo aikštelės.

Klientai moderniai įrengtose patalpose sulauks ir naujovių – automobilių apžiūra jau bus vykdoma uždarose patalpose, nereikės vaikščioti pirmyn-atgal, naujos čia bus ir vairavimo teorijos egzaminavimo vietos.

Pasak naujųjų patalpų oficialiame atidaryme dalyvavusio įmonės generalinio direktoriaus Daliaus Prevelio, senieji pastatai Šilutės plente bus perduoti Turto bankui, kuris rūpinsis jų pardavimu. Jis dėkojo ir buvusiam padalinio vadovui Sauliui Budinui, kas šis inicijavo naujo pastato statybų procesą, ieškojo tinkamo sklypo.

Pastarasis prisiminė, kad buvo ieškoma laisvo valstybinio sklypo, kurį būtų galima patogiai pasiekti ir atvažiuojant iš regiono. Pasak S. Budino, pasirinkimas tikrai nebuvo didelis.

Dabartinis įmonės Klaipėdos padalinio vadovas Vainius Butinas džiaugėsi, kad naujajame pastate sudarytos geros sąlygos ir klientams, ir darbuotojams. Patalpos yra apie dukart didesnės nei senosios, vietos čia rasta ir vaikų kambariui.

Pasak V. Butino, didelis pranašumas yra tai, kad čia jau bus įmonei priklausanti egzaminavimo aikštelė – senojoje vietoje ją teko nuomotis.

Klientų, kurių automobiliams bus reikalinga tapatumo nustatymo procedūra (parsivežtų iš užsienio, pakeitus variklį ir pan.) čia laukia naujovė – apžiūra bus atliekama uždarose patalpose, o ne lauke kaip iki šiol. Jei laukimo salėje eilės bilietuką atsispausdinęs žmogus turės bankinę kortelę, jis tapatumo nustatymo vietoje visą procedūrą galės ir užbaigti – nereikės grįžti atgal į kasą. Čia bus teikiama ir numerių pritvirtinimo paslauga.

Naujovė laukia ir bandančiųjų gauti vairuotojo pažymėjimus – patalpose įrengta 11 puslankiu išdėstytų teorinio egzamino vietų, stebimų kameromis, su veidrodžiais. Tai trimis mažiau nei senojoje vietoje, bet dėl kompaktiškesnio išdėstymo tikimasi, jog čia egzaminus galės laikyti daugiau žmonių.

Transporto straipsnių vidus kompas

Atėjusieji laikyti egzamino mobiliuosius telefonus ir kitus daiktus galės pasilikti kodais apsaugotose spintelėse.

Pasak V. Butino, bandančių nesąžiningai laikyti egzaminus netrūksta, jų neatbaido ir įsakymas, pagal kurį toks nesąžiningas pilietis kitą kartą į egzaminą gali ateiti tik po metų.

Pastatas yra dviejų aukštų. Pirmasis skirtas transporto priemonių registracijai, o antrasis – vairuotojų egzaminavimui ir vairuotojo pažymėjimų išdavimui.

Nuo ateinančio antradienio visos „Regitros” paslaugos Klaipėdoje bus teikiamos tik naujoje vietoje – 45 žmonių kolektyvas persikraustys per savaitgalį ir pirmadienį, tad jau ir šeštadienį Šilutės plente nebedirbs.

Pagal dar 2018 m. liepą pasirašytą sutartį naująjį „Regitros” kompleksą statė konkursą laimėjusi bendrovė „Versina”, šiuo metu Klaipėdoje užsiimanti ir naujosios mokyklos statybomis Kretingos gatvėje. Projektavimo darbus už 27 tūkst. eurų atliko bendrovė „Uostamiesčio projektas”.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2020-10-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt